Luděk znásilní Blanku! Co ho vedlo k tak ohavnému činu?

Luděk si postavením domu za Prahou plní své sny. Snaží se do všeho co nejvíce zapojovat i Blanku, ale ta začíná v poslední době z těchto společných aktivit couvat. Luďkovi to nicméně zatím na rovinu neřekla. Miluje jiného muže, se kterým by ráda žila. Blanka se nakonec rozhodne jít s pravdou ven....

Luděk si postavením domu za Prahou plní své sny. Snaží se do všeho co nejvíce zapojovat i Blanku, ale ta začíná v poslední době z těchto společných aktivit couvat. Luďkovi to nicméně zatím na rovinu neřekla. Miluje jiného muže, se kterým by ráda žila. Blanka se nakonec rozhodne jít s pravdou ven. Jenže tím rozpoutá peklo, které si neuměla představit ani v tom nejhorším snu. Co se stane? 

Domácí násilí je v naší společnosti velký a přetrvávající problém, který pandemie ještě zhoršila. Organizace Bílý kruh bezpečí se zabývá právě pomocí obětem domácího násilí. Má i telefonickou Linku 116 006. Na té se můžou lidé poradit o své situaci s odborníky. Pokud se doma děje něco, co není v pořádku, není třeba váhat.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady