• Pořady
  • Ulice
  • Bonusy
  • U Liškových se obrátí role! Bedřich bude čelit krizi, Anča konečně sbalí fotografa

U Liškových se obrátí role! Bedřich bude čelit krizi, Anča konečně sbalí fotografa

Publikováno

Alice se zamotala do pavučiny lží, kdy si jako Laura telefonuje s Danem, aby měla přehled o jeho duševních pochodech a mohla mu v případě potřeby pomoci. Kvůli Bedřichovi se rozhodne s prací na erotické lince seknout... Ančina vášeň pro fotografování a charizmatického Šimona nabírá na obrátkách,...

Alice se zamotala do pavučiny lží, kdy si jako Laura telefonuje s Danem, aby měla přehled o jeho duševních pochodech a mohla mu v případě potřeby pomoci. Kvůli Bedřichovi se rozhodne s prací na erotické lince seknout... Ančina vášeň pro fotografování a charizmatického Šimona nabírá na obrátkách, místy se bude chovat jako náctiletá. Co všechno čeká Liškovy na jaře? Podívejte se v krátkém videu.

Zde si můžete přečíst otevřený rozhovor s Alešem Procházkou, který se nově objevuje v roli fotografa Šimona Fliegela. Šimon Fliegel je postava, kterou diváci poznali teprve nedávno. Aleš Procházka, jeho představitel, je v Ulici nováčkem, proto bylo důležité ho vyzpovídat, aby se o něm diváci dozvěděli něco víc. Třeba i to, proč je divákům Alešův hlas tak povědomý.

Jak byste představil svou postavu v seriálu Ulice?
Šimon Fliegel je profesionální fotograf. Světoběžník, který pracovně procestoval celý svět, a kvůli cestování a množství práce neměl čas na vztahy ani na založení rodiny. Teď se tedy vrátil zpátky z cest a potkal Anču.

Máte s Šimonem něco společného?
Něco asi jo. Je to docela pohodář. Má smysl pro humor. To by nás mohlo spojovat. Když jsem byl mladší, tak jsem také moc rád fotil. Můj tatínek byl herec v Kolínském divadle a tam měli temnou komoru. Pro mě jako pro kluka to bylo velké dobrodružství a vyvolávat fotky postaru mělo své kouzlo. Ještě na DAMU jsem si s focením trochu pohrával.

To znamená, že fotit opravdu umíte?
Abych se přiznal, tak těm novým moderním foťákům už moc nerozumím. Ale naštěstí hraju s Ljubou Krbovou, která je výborná fotografka. Radí mi nejen, co se týče techniky focení, ale třeba i s nepřesnostmi v textu.

Takže skutečnost je oproti seriálu úplně obrácená.
Přesně tak, v televizi budu vypadat jako velký profík. Ale to, co té scéně předchází, že jsem tam před Ljubou jako úplný prvňáček, to divák naštěstí nevidí.

Jak se vám s ní vůbec hraje?
Mám velké štěstí na obě herecké kolegyně Ljubu Krbovou i Vandu Hybnerovou. Obě holky jsou výborné, takže se mi s oběma velmi dobře spolupracuje. Napadá mě, že s Ljubou se znám už opravdu dlouho. Zatím jsme spolu nic netočili, ale jeden čas nás dávali často spolu jako dva hlasy v dabingu.

Jak se vám ten uliční kolos vlastně líbí?
Bál jsem se toho. Když jsem sem přišel na první natáčecí den a viděl, jak se všichni znají, a přitom já ještě neznal nikoho, bylo to zvláštní. Ale záhy jsem zjistil, že štáb i všichni kolem jsou bezvadní. Člověk se sem opravdu těší.

Většina diváků bude znát především váš hlas z dabingu. Koho vlastně dabujete?
Zkusím to stručně. Tom Hanks, Kevin Spacey, John Cusack, Clive Owen (Kobra 11), agent Cooper (Twin Peaks) a mnoho a mnoho dalších.

Kde ještě, tedy kromě Ulice, vás mohou diváci slyšet nebo vidět?
Mojí domovskou scénou je teď Vinohradské divadlo, kde hraji ve hře Revizor. A pak ještě dohrávám v divadle Rokoko hru Kdo se bojí Virginie Woolfové. No a slyšet mě mohou v sérii audioknih Hříšní lidé Království českého. To je docela zajímavá historická literatura.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady