Proč došlo k výměně představitele malého Lexíka?

Publikováno

Před pár dny jste si mohli všimnout, že v roli Lexíka Nykla se na obrazovce objevil nový chlapec. Dosavadního představitele Lexíka Václava Motyčku vystřídal Filip Hornyak. „S ohledem na náročné a emočně vypjaté děje v rodině Nyklových, které diváci budou na podzim sledovat na televizních...

Před pár dny jste si mohli všimnout, že v roli Lexíka Nykla se na obrazovce objevil nový chlapec. Dosavadního představitele Lexíka Václava Motyčku vystřídal Filip Hornyak. „S ohledem na náročné a emočně vypjaté děje v rodině Nyklových, které diváci budou na podzim sledovat na televizních obrazovkách, a z nich vyplývající mnohem větší časové i režijní nároky, jsme se nakonec rozhodli do role Lexíka obsadit o něco starší dítě. Čekají na něj totiž náročnější herecké akce i složitější texty, které se bude muset naučit,“ objasňuje kreativní producentka Ulice Silvia Klasová. „Na základě kamerových zkoušek jsme vybrali právě Filipa Hornyaka a věříme, že si ho diváci oblíbí stejně jako Vašíka Motyčku,“ dodává k novému obsazení.

Loučení s malým Vašíkem, který se v Ulici objevoval od svých čtyř měsíců, není po pěti letech pro produkci ani herce jednoduché, neboť nám všem bezpochyby přirostl k srdci. Přejeme mu, ať je šťastný a spokojený, a také pohodu i pevné zdraví jemu a jeho rodině, která byla po celou dobu skvělá a ve všem nápomocná.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady