SPOLUPRÁCE SNŮ: Dva největší hezounci českého showbyznysu chystají společný koncert!

SPOLUPRÁCE SNŮ: Dva největší hezounci českého showbyznysu chystají společný koncert!
Zdroj: TV Nova

Tak tohle je spolupráce snů! Dva krasavci a nadějní zpěváci vystoupí společně na jednom pódiu v pražském Rock Café. Vojta D a Jakub Moulis společně představí hudbu mladých a začínajících umělců na festivalu PUER fest. U toho rozhodně nesmíte chybět.

Rock Café pořádá již druhým rokem PUER fest, jehož smyslem je představení tvorby mladých umělců. Letos se tak můžete těšit na pražskou kapelu Last Station či zpěváka Vojtěcha Drahokoupila. Hezounka s biebrovsky, který si neřekne jinak než Vojta D., se sladkým obličejem diváci mohou znát z originální hudební show Coca-Cola Souboj coverů nebo z show Tvoje tvář má známý hlas.

FOTO:  TV Nova

Na stejné akci se s rockovou muzikou představí i stříbrný semifinalista soutěže The Voice Česko Slovensko, Jakub Moulis. Pohledný Kuba učaroval všem českým divačkám a v soutěži skončil jenom těsně druhý. I přes zklamání však nezahálí a snaží se rozjet svoji kariéru. S tím mu má pomoci právě Drahokoupil.
FOTO:  TV Nova

Na akci do Rock Café pak přijdou producent Ondřej Fiedler,
výtvarnice Anna Skoumalová a režisér David Balda.Tak dorazte 15. června do Rock Café a podpořte Vojtu, Kubu a všechny další talenty. Rozhodně to bude stát za to!
 
Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady