ŠÍLENÁ POROTKYNĚ soutěže The Voice: Během vystoupení na pódiu předváděla psí kusy! VIDEO

ŠÍLENÁ POROTKYNĚ soutěže The Voice: Během vystoupení na pódiu předváděla psí kusy! VIDEO
Zdroj: instagram.com

Pěvecká soutěž The Voice je rozšířená po celém světě. Vysílala se například v Americe, Velké Británii, Austrálii, ale i u nás a našich sousedů Poláků a Němců. Právě tam se vryla do paměti jedna z nejbláznivějších porotkyň vůbec!

Lena Meyer–Landrut, známější jako Lena, je německá zpěvačka, která se proslavila vítězstvím na Eurovision Song Contest 2010 v Oslu. Její první tři songy obsadily místa v nejlepší pětici německé hitparády a píseň Satellite se stala digitálně nejprodávanějším singlem v Německu. Její hlas jste mohli například slyšet i v druhém díle filmu Fakjů pane učiteli, kde nazpívala píseň s názvem Wild and Free.

FOTO:  instagram.com
 


Momentálně je známá nejenom svými písněmi, ale i tím, že v dubnu a květnu roku 2013 usedla na jedno z křesel porotců soutěže The Voice Kids po boku Tima Bendzko a Henninga Wehlanda. V letech 2014 a 2015 se Lena vrátila jako porotce ve druhé a třetí sezóně.

 

V soutěži si vysloužila nálepku nejbláznivější porotkyně vůbec! Není divu. Během vystoupení účinkujících jí nedělá problém přidat se k nim a střihnout si s nimi improvizovaný duet, poskakovat u toho na podiu, nebo obíhat své porotcovské křeslo.


Podle diváků vnáší do soutěže svou osobnost a kouzlo. Možná i to je ten důvod, proč je zatím nejdéle účinkující porotkyní soutěže.

Letošní porotci The Voice Česko Slovensko ještě nebyli prozrazeni. Ale kdoví, třeba nás v již třetí řadě čeká také takové éro, jako je Lena!


Chcete se i vy stát pěveckou hvězdou? Přihlaste se do soutěže The Voice Česko Slovensko
ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

The Voice Česko Slovensko: Pamatujete úchvatné výkony z předchozích řad? Běhá z nich mráz po zádech!

SESTRA V AKCI: O šokující vystoupení v talentové soutěži The Voice se postarala jeptiška! VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady