Moderátorka Iveta Kořínková odhalila své soukromí! Prozradila, co se jí přítel nebojí říct

Iveta Kořínková moderuje Snídani s Novou už devět let a po svém boku má sedmým rokem kolegu Aleše Lehkého. Jak spolu ti dva vycházejí? A co všechno moderátorka v pořadu Volejte Novu prozradila?

Moderátorka Iveta Kořínková pozvala kameru pořadu Volejte Novu přímo do studia Snídaně s Novou, kde od brzkých hodin začíná její pracovní den. Po boku kolegy Aleše Lehkého moderuje tuto ranní relaci už sedm let. Jeho názor na Ivetu je tedy více než důležitý! Co o ní prozradil?

FOTO:  TV Nova

Iveta miluje vaření a díky natáčení pořadu Tescoma s chutí vaří přímo božsky. Jaké ze svých oblíbených jídel připravila? Mexické tortily quesadillas s krevetami byly rychlou a vynikající volbou. Přiložit ruku k dílu musela i reportérka Simona Slavíčková, která během vaření moderátorku pořádně vyzpovídala.

FOTO:  TV Nova

Iveta o sobě říká, že je sice holka z Moravy ale posledních pár let i holka z Holešovic, a že Praha jí naprosto učarovala. K rodičům na Moravu si ale jezdí odpočinout a poklábosit s kamarádkami.

FOTO:  TV Nova

Co by Iveta dělala, kdyby nebyla moderátorkou?  A jak to má s přítelem? Na to a ještě mnohem víc se podíveje v reportáži.

ČTĚTE TAKÉ:

HRAVĚ ZDRAVĚ: Udělejte si Tučňáka z papíru! Pomůže vám se čtením knihy

POBAVTE SE: Takhle se trénuje moderování! A co vy, zvládnete tento jazykolam?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady