• Pořady
  • Televizní noviny
  • Velká změna v Televizních novinách: Nejsledovanější zpravodajská relace představuje nový claim

Velká změna v Televizních novinách: Nejsledovanější zpravodajská relace představuje nový claim

Nejsledovanější zpravodajská relace v České republice právě představuje kampaň se sloganem „Žijeme s vámi“. Tento nový claim přesně vystihuje důležitost a aktuálnost Televizních novin.

Reportéři Televizních novin nejen informují veřejnost o všem zásadním, ale také se neustále pohybují mezi lidmi a naslouchají jejich problémům a starostem. Současně sdílí i jejich chvíle radosti a štěstí. Právě oni přinášejí do našich domovů všechny důležité informace.

Novinářská mise

Nejenže jsou přítomni u všech důležitých událostí v hlavním městě i v regionech, ale také se aktivně zapojují do sledování globálního dění. Řeč je o novinářích TV Nova. Když se tvůrci nové kampaně zamýšleli nad tím, jak jednou větou definovat Televizní noviny, brzy se shodli, že „Žijeme s vámi“ je tím nejlepším výrazem. Tento claim totiž zcela přesně popisuje novinářskou misi.

Žijeme s vámi

V rámci kampaně „Žijeme s vámi“ budou mít diváci příležitost vidět na televizních obrazovkách všech šest moderátorů Televizních novin. Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Kristina Kloubková, Martin Pouva, Veronika Petruchová i Martin Čermák se aktivně zapojili do propagace a představení tohoto nového claimu. „Jsme velmi hrdí na naši novou kampaň Žijeme s vámi. Chceme tím zdůraznit, že jsme v těch nejdůležitějších okamžicích přítomni, ať už se jedná o dění našeho státu, světa nebo života jednotlivých lidí. Spolu s našimi diváky chceme prožívat a sdílet tyto okamžiky, a to je to, co nás odlišuje," uvedl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska. Televizní noviny v rámci kampaně využívají reálné záběry, které štáby natočily během práce v nedávné minulosti. Díky tomu se mohou diváci se vším více identifikovat. Televizní noviny sledujte každý den od 19:30 na Nově. Celé díly najdete také na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Televizní noviny

Články k pořadu Televizní noviny

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady