Žilková a Suchánek opět spolu: Jak perlili v Tele Tele?

Seriál Národní házená spojil mnoho legend. Dvojice Veronika Žilková a Michal Suchánek k nim rozhodně patří! V komediálním počinu z pera Michala si oba zahrají milovníky klasického českého sportu a předvedou nám humor, pro který jsme si je zamilovali už během vysílání nesmrtelného Tele Tele.

Seriál Tele Tele nás svým parodováním televizních pořadů, seriálů i společenského dění bavil od února 2000 do června 2007. Jeho dobře mířeným fórkům neunikly ani ty největší hvězdy, jako byli Karel Pologott, Silona Čárková nebo Daniel Nekonečník. 

Mixu nekorektních vtípků pak nasazovala korunku Veronika Žilková, která nám předvedla role moderátorek, rosniček, drsných bojovnic i prostých žen z lidu. Celá parta nás několikrát přesvědčila, jak skvělá komediální chemie mezi nimi funguje. Na natáčení pořadu ráda vzpomíná i sama Veronika Žilková. „Vždy, když přijdu na Novu, tak jsem taková dojatá. My jsme tady byli hrozně velká parta a měli jsme se strašně rádi. Vzpomínám na to jako na krásné období,“ svěřila se herečka.

Dojetí ze starších dílů i vzrušení z nového seriálu si můžete užít i vy! Tele Tele stejně jako zbrusu novou Národní házenou nyní najdete na Voyo. ​

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady