• Pořady
  • Survivor
  • Ondřej Novotný si užívá léto s dcerami. Sdílel roztomilé fotky z dovolené

Ondřej Novotný si užívá léto s dcerami. Sdílel roztomilé fotky z dovolené

Moderátor Survivora Ondřej Novotný tráví léto se svou rodinou. Každou volnou chvíli si užívá s manželkou Renatou a dvěma dcerami. Na sociálních sítích se pochlubil roztomilými fotkami z prázdnin.

Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný si v létě naplno užívá čas se svou rodinou.

​Společný čas s rodinou

Společně s manželkou Renatou a dvěma dcerami tráví prázdninové dny venku. Nechybí hravé momenty, smích, pohoda ani odpočinek na cestách. Na sociálních sítích se objevily jejich letní fotky, na kterých je vidět, že rodina drží pevně při sobě a Ondřej bere roli tatínka s nadhledem i humorem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

Ondřej Novotný v roli táty

Slunečné počasí, smích dětí a společně strávené chvíle. To jsou okamžiky, které si Novotní užívají naplno. Fanoušci v komentářích oceňují, jak moc z nich vyzařuje rodinná pohoda a energie. Dávají tak jasně najevo, že právě v roli manžela a táty to Ondřejovi velmi sluší.

Krásné výročí

Letošní léto má pro rodinu ještě jeden velký význam. Ondřej a Renata slaví 10. výročí svatby. Vzali se 18. července 2015 a u této příležitosti si navzájem napsali dojemné vzkazy. Ondřej vyznal manželce lásku a poděkoval jí za společné dobrodružství. Renata pak na sociálních sítích popsala, že život s ním není vždy jednoduchý, ale nikdy by neměnila. Právě jeho odvaha a nápady totiž dělají jejich vztah výjimečný.

Všechny díly reality show Survivor sledujte na Oneplay.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady