• Pořady
  • Survivor
  • Johanka ze Survivor přiznala plastiku v obličeji. Čekala na ni 12 let

Johanka ze Survivor přiznala plastiku v obličeji. Čekala na ni 12 let

Finalistka Survivor Johanka překvapila fanoušky zprávou, že podstoupila plastickou operaci. Po náročném dobrodružství na opuštěném ostrově se rozhodla pro změnu, o které snila několik let.

Johanka v reality show Survivor předvedla, že je silnou osobností s nebojácným přístupem. Po účinkování v show si ale uvědomila, že přece jen existuje něco, co by na sobě chtěla změnit a doposud k tomu nenašla odvahu.

Tajemství Johanky ze Survivor

Johanka podstoupila plastiku nosu. „Tak a je to tu! Tajemství prozrazeno. Je potřeba si plnit sny. Ten můj jsem si v hlavě nosila téměř 12 let. Nějaký čas to trvalo, než jsem se odhodlala udělat první krok k jeho naplnění, ale raději pozdě než nikdy!,“ napsala na Instagramu.

Johanka přiznala na svém Instagramu plastiku nosu.
FOTO:  Instagram J. Fabišíkové

​„Netoužila jsem po velké změně. Trápila mě špička, hrbol a neplechu dělala šikmá osa nosu,“ vysvětluje Johanka, která na svém profilu sdílela i několik snímků z průběhu hojení i aktuální výsledek, se kterým je nadmíru spokojená.

Reakce fanoušků na plastiku

Johančino rozhodnutí podstoupit plastickou operaci vyvolalo mezi fanoušky různorodé reakce. Našli se i tací, kteří razí názor, že Johanka žádné úpravy nepotřebuje a je přirozeně krásná. V mnohých sledujících ale našla oporu. „Kdo nezažije, jaké to je mít mindrák ze svého nosu, tak to nikdy nepochopí. Já sama po tom toužím od základky. Snad se mi to taky jednou splní a budu mít konečně v hlavě pokoj,“ vyslovila Johance podporu jedna z žen. „Máte ho moc krásný. Doufala jsem, že Vám všechno klapne a budete spokojená,“ přidává se další sledující.

​​Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady