• Pořady
  • Survivor
  • Soutěžící Survivor získal titul Mister Slovak Republic: Kamery i fanynky ho milují!

Soutěžící Survivor získal titul Mister Slovak Republic: Kamery i fanynky ho milují!

Z útrob džungle až na přehlídková mola? Tomáš Benko z první série reality Show Survivor si po roce v zahraničí znovu užívá pozornost kamer. Tentokrát se ale budou soustředit jen na něj. Sympatický sportovec totiž vyhrál titul Mister Slovak Republic, který mu otevře nové dveře do světa modelingu.

Tomáš Benko patřil k absolutním favoritům soutěže, kterou ovládl hlavně svými vynikajícími sportovními výkony v soubojích. Pro spoluhráče byl ale natolik nebezpečný, že jej poslali domů prakticky hned po sloučení kmenů. S uhašením pochodně tak lehly popelem i naděje fanynek, které sympatickému Slovákovi fandily.

Mister Slovak Republic

Ty si bývalý hokejista získal nejen vypracovaným tělem, ale podmanivým pohledem. Po roce práce v Nizozemsku se své zbraně opět pokusí využít v nové kariéře modela. Dopomoci by mu k tomu měl i titul Mister Slovak Republic, který Tomáš nedávno vyhrál.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Benko (@tom_askob)

Tomáš Benko

Místo míče tak nyní bude házet sexy pohledy do kamery a fanynky mohou doufat, že na ně v časopise opět vykoukne jeho tvář. Tu si ostatně můžete užít i v první řadě Survivor na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady