• Pořady
  • Survivor
  • Já jsem kontroverzní vůbec nebyl! Jak se hodnotí Martin v soutěži Survivor?

Já jsem kontroverzní vůbec nebyl! Jak se hodnotí Martin v soutěži Survivor?

Každá soutěž má své osobité účastníky. Jedním z nich byl Martin Konečný v nejdrsnější reality show světa Survivor. Pobyt na ostrově není žádná lehká disciplína, zvlášť pokud tam člověk musí trávit čas v těžkých podmínkách. Jak vnímá svou účast právě Martin?

Martin je opravdu výjimečný člověk, který se vymyká všem stereotypům. Až do třiceti let byl kvůli svým rodičům členem církve Svědků Jehovových a nezažil žádné intimní zkušenosti. Měl jednu přítelkyni, kvůli které opustil církev a začal s ní žít, ale bohužel se s ním následně rozešla. Přestože je mu už pětačtyřicet let, stále se cítí mladý a svobodný. Martin je prostě živelná osobnost, která žije život naplno a nechává se unášet průvanem životních událostí.

Život po konci Survivor

Jak se cítí Martin teď po skončení celé soutěže? „Cítím se, jako bych vypadl mezi prvními dvěma a profit zatím necítím žádný. Jsem evidovaný na úřadě práce a jsem oficiálně bez práce. Takže se teď cítím jako chudý slovenský kluk, který se musí rozhlížet kde a jak se uživit,“ řekl Martin upřímně o své aktuální situaci.

Kontroverzní Martin

Martin byl vnímán jako nejvíce kontroverzní postava v celé soutěži. Z pohledu Martina je to ale jinak: „Nevím, od koho jsem byl vnímaný jako kontraverzní. Předpokládám, že tak mě nazvala média. Byl jsem tam jeden z těch nejtišších ani jsem si s nikým nemusel nic vyříkávat.“ Podle Martina byli jiní soutěžící, kteří by mohli být označeni jako kontroverzní: „Kontroverzněji se tam chovaly holky v tangáčích. Když se některá z nich ohnula k ohni, bylo vidět skoro všechno.“ Martin má za to, že se v soutěži choval ze všech nejslušněji.

​Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After od 18. 5. každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte od 10. 5. na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady