Nekomfortní situace jsou pro Andreu standardní. Co jí pomohlo zvládnout Survivor?

Česká Miss 2016, modelka a účastnice Survivor 2023 Andrea Bezděková předčila očekávání všech diváků. Nenápadné dívce zprvu nikdo moc šancí nedával, ona se ale dostala ve hře poměrně daleko. Díky čemu?

Modelka Andrea obsadila 7. místo v nejdrsnější reality show světa Survivor. Nikdo neočekával, že by se takto drobná a milá dívka mohla v soutěži dostat tak daleko. Andrea dokázala, že dívky jako ona by se neměly soudit podle vzhledu.

Překvapení

„Upřímně, tahle vlna pozitivních ohlasů od příznivců Survivor mě strašně překvapila, protože když člověk do té soutěže vstupuje, tak nemá vůbec tušení, s jakou reputací se může vrátit,“ přiznává Andrea nečekaný feedback. „Asi leckoho překvapilo – a asi by to do mě pravděpodobně nikdo neřekl vzhledem k mé profesi – že jsem odkojená letními tábory,“ řekla pro nova.cz

Nejtěžší moment

Pro Andreu bylo velmi náročné, když se musela rozloučit s Pítrem: „Nejtěžší moment pro mě byl, když odešel Pítr a cítila jsem, jak na mě zbytek aliance míří. Cítila jsem ten terč na zádech i na čele. Věděla jsem, že jsem na to sama.“ Paradoxně ale Andrea dodává, že Pítrovo vyřazení pro ni bylo dobré v tom, že hru začala konečně pořádně hrát a vytáhla svou nejlepší strategii.

Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

A zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After od 18. 5. každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte od 10. 5. na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady