• Pořady
  • Survivor
  • Je Tomáš ze Survivor single? Vztah je pro mě na celý život, říká

Je Tomáš ze Survivor single? Vztah je pro mě na celý život, říká

Vítěz Survivor 2023 Tomáš Weimann díky účasti v soutěži získal zástup fanoušků. Hodně z nich zajímá, jestli je single, nebo už našel ženu svého srdce. A existuje na to jednoduchá odpověď, kterou nám Tomáš ve streamu na Instagramu Voyo prozradil.

Jak to Tomáš vidí se ženami a budoucností?

Přítelkyně

Tomášovi se před začátkem Survivor i v jeho průběhu přezdívalo Wolverine kvůli jejich vzájemné podobě a atraktivitě. Po vítězství v soutěži mu přibylo mnoho fanynek, které samozřejmě zajímala jedna zásadní věc: „Má Tomáš přítelkyni?“ A my jsme se ho proto zeptali. „Přítelkyni nemám, za těch pár dní se v mém životě ještě nestihla objevit. Chtěl bych, ale nikoho nehledám, protože věřím, že když člověk hledá, tak houby najde. Věřím, že to v tom životě přijde a přijde to ve správnou chvíli. Před Survivorem jsem si říkal, že už se cítím připravený, protože chci rodinu. Pro mě je vztah něco, co je na celý život. Je to pro mě důležitá věc. Chci, aby mi ten vztah do života přišel a ne, abych někoho hledal na seznamce.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

A Žaneta?

Nejeden divák si v Survivor všiml, že se k sobě Žaneta s Tomášem mají. To vzbudilo velkou vlnu otázek. Realita je však od ostrova úplně jiná. „Žanetu beru jako skvělou kamarádku. Je to super holka, super člověk. Je strašně hodná a je to člověk, který by dokázal pomoct v jakékoliv situaci. Rozdala by se pro druhé. Není tam ale nic víc a beru ji jako kamarádku,“ říká Tomáš.

Jiná společnost

Tomáš sice žije sám, ale někdo mu přece jenom doma společnost dělá, čivavy – Richie a Django. „Vždycky jsem chtěl mít vlky a tyhle čivavy mám náhodou. Jednu čivavu jsem hlídal kamarádce, která odešla do Austrálie a už se nevrátila. Tu druhou mám od bývalé přítelkyně. Takže mám tyhle dva ztracence,“ směje se.

Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After od 18. 5. každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte od 10. 5. na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady