Z čeho se Pítrovi zamotala hlava? Survivor ani přítelkyně Gábi to nejsou

Petr Havránek alias Pítr se rozhodl svůj život zpestřit nejdrsnější reality show světa Survivor. Okořeňuje ho ale i jinými zážitky. A to spolu s účastníkem reality show Love Island Vilémem Šírem, který je známý hlavně jako Vilda.

Co spolu zažili?

Letadlo

Pítra a Vildu čekalo společné odpoledne. Druhý jmenovaný vymyslel plán. Aniž by Pítr cokoliv tušil, tak se oba ocitli u letadla. A následně z něj měli vyskočit! Jak se k tomu Pítr postavil? „Bylo to neskutečný! Celou dobu jsem si z toho dělal srandu. Až do chvíle, než se ve vzduchu otevřely dveře letadla a zazněl pokyn ‚skoč‘. V tu chvíli jsem si uvědomil, že se to fakt děje a že asi není cesty zpět. Po výskoku jsem prvních par vteřin vůbec nechápal. Pak se ale člověk rozhlídne okolo a začne si to extrémně užívat,“ popisuje zážitek Pítr exkluzivně pro nova.cz.

Galerie

Extrém

Na to, aby člověk skočil z letadla, potřebuje pořádnou dávku odvahy. Pro Pítra to ale nebyl žádný problém. „Adrenalin miluju! Všechny extrémní sporty jsou mi velmi blízké. Fakt ale nevyhledávám kolotoče a různé jiné atrakce. Proto jsem ani tandem nikdy vlastně netoužil zažít, protože můj žaludek v těchto situacích dost protestuje. Po výskoku jsem zjistil, že je to ale úplně něco jiného. A chápu, proč to lidi tolik baví.“

Jednou a dost?

Někdo adrenalinové sporty zkusí jednou a také naposledy. Tohle ale případ Pítra ale jednoznačně nebude. „Určitě bych do toho šel znovu. A věřím, že bych si to napodruhé ještě o to víc užil!“

Petr Havránek a Vilém Šír spolu seskočili padákem.
Petr Havránek a Vilém Šír spolu seskočili padákem.  |  FOTO:  Petr Havránek

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho ve čtvrtek 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

A zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After od 18. 5. každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady