• Pořady
  • Survivor
  • Besky omylem propálila skrytou imunitu Johanky: Zamíchá to vztahy v Surivor?

Besky omylem propálila skrytou imunitu Johanky: Zamíchá to vztahy v Surivor?

Šťavnatá odměna po vyhraném souboji na chvíli zažene hlad. Nic se ale nevyrovná telefonátům od nejbližších, jejichž energii neodnese ani desítky odlivů. Jenže telefonáty mohou být stejně nebezpečné jako krásné.

O tom nás v posledním díle přesvědčila i Besky, která v návalu emocí dost možná propálila to, že Johanka našla skrytou imunitu.

Co se stalo?

O tom, že Johanka uprostřed noci našla skrytou imunitu, neřekla nikomu. Zřejmě se musí jen usmívat nad tím, jak Žaneta s Martinem marně pročesávají každé zrnko písku. Nyní ale možná bude tomu všemu konec.

Emoce ze setkání přinesly i nechtěné podřeknutí.  |  FOTO:  TV Nova

Královna skryté imunity

​Besky se během telefonátu s nejlepší kamarádkou Johankou nebezpečně podřekla. „Karin ti vzkazuje, že jsi paní imunita. To, jak jsi hrabala v tom písku...,“ chrlila ze sebe vítězka Masterchef 2021 Besky. Žaneta s Kulhym v tu chvíli vypadali, že jim pomalu dohořívá.

Po narážce Besky si soutěžící vyměnili významné pohledy.  |  FOTO:  TV Nova

Co na to Johanka?

„Besky mi rychle chtěla říct všechny informace a myslím, že tohle byl pro ni dost silný moment, když jsem našla tu skrytou imunitu,“ reflektuje zapeklitý telefonát Johanka a pokračuje: „Myslím, že si neuvědomila, že v pozadí je tam dalších šest členů.“ Dojde hráčům to, že Johana našla skrytou imunitu? Nebo bude všechno nakonec jinak?

​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady