Je to herečka a manipulátorka! Pokud to má ale Karolína v Survivor promyšlené, je geniální, říká Kateřina

Kateřina platila v drsné reality show Survivor za jednu z favoritek. A i ona sama se viděla ve finále. Co jí podrazilo nohy? A koho označila za největšího manipulátora?

Kateřinu alias Kundosaki si do svého pořadu Na ostro(v) pozval Tomáš Zástěra.

Je možné říci, že lidé, kteří jsou výrazní a mají velké emoce, jdou z kola ven jako první? Bára, ty…

Letos to asi tak bude. Sešlo se to totiž tak, že jsme nebyly úplně „chtěnými“ články.

Chceš tím říct, že vaše výstupy a nezvládnuté emoce mohou ostatní děsit?

V našem kmeni se nemohl nikdo moc projevit. Protože jakmile jsme narušily tu extrémní pohodu a relax, tak jsme měly okamžitě terč na zádech. I když my s Bárou jsme byly na ráně od prvního dne.

Jak se zpětně díváš na emoční výlev Báry? Myslíš si, že si za to vypadnutí může sama?

Nad tím přemýšlím od začátku. A přijde mi, že si to vyřešila po svém. Já bych to v normálním životě asi také řešila trošku agresivněji. Ty emoce by mě možná ovládly. Tam to ale asi spíše bylo potřeba stáhnout. Báře jsem se to snažila i vysvětlit, ale s Barčou je to trochu složitější. Ona má svoji hlavu, což je ale v normálním životě super vlastnost. Ale do té hry se to úplně nehodilo.

Kdo ti vlastně vadil úplně nejvíc? A čím?

Když to beru od začátku do konce a celkový pohled na toho člověka, tak asi Karolína. Ze začátku mi tolik nevadila, ale ke konci už extrémně. Když jsem viděla, jak všemi manipuluje, tak jsem si říkala, jestli to má takhle promyšlené, nebo je prostě takový člověk a ani o tom neví. Ona se ti nějakým způsobem vysmívá do obličeje, ale přitom dělá, že je ta největší oběť. To mi vadí. Na druhou stranu herně je to asi dobře.

Když to teď pozoruješ zvenku, má to promyšlené?

Je zajímavé, jak ona vždycky řekne, aby ji moc lidi nezlobili, že přece každý ví, jak dopadají ti, co s ní mají nějaký problém. Takže pořád na to nemůžu přijít. Ale od začátku jsem říkala, že ona musí ven, protože je to manipulátorka, herečka a ví, jak to dělat. Od začátku každý den pořád opakovala, že chce domů, abychom ji vyhodili… Nebo zase ne. Že už to nezvládá. Nevím, jestli jsou tyhle zvraty promyšlené. Ale vlastně je to geniální.

V našem hlasování jsi obsazovala nejvyšší příčky jako jedna z favoritek. Stačilo ti to období na ostrově, nebo by sis ho ještě protáhla?

Od začátku jsem říkala, že to vyhraju. Byla jsem přesvědčená, že dojdu do úplného konce. Prostě jsem si věřila a moc jsem to chtěla. A to mi asi zlomilo vaz. I Ondrovi jsem řekla, že jsem na to asi malá s*ině.

A nezlomilo se to v tobě ani v průběhu?

Vůbec ne. Jen ty dny volna byly nejtěžší. Potřebovala jsem něco dělat a přemýšlela jsem o hře a hamburgerech. 

Měla jsi pocit, že tě někdo sleduje, zda jsi prospěšná pro kmen?

Myslím si, že jsem to nevnímala. Ale u nás se tak extrémně nehrálo. Ve druhém kmeni se to očividně hrotilo mnohem víc.

Celý rozhovor sledujte ve videu.

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady