Skandál v Survivor! Proč Pepa rozpoutal konflikt s Bárou a Kateřinou?

Nový díl drsné reality show Survivor přinesl nový skandál. Postaral se o něj Pepa, který si po vypadnutí Pítra pustil pusu na špacír. Kdo jsou noví členové jeho aliance? A s kým se rozhodně po návratu nechce potkat?

Jenom pár hodin po tom, co show opustil Pítr, Pepa převzal otěže lídra týmu.

Pepa a jeho aliance

Pavlína, Karolína a Pepa. To je nová aliance, která se snaží převzít vedení nad kmenem Hrdinů. „Pítr tu za námi několik dní běhal, aby měl naši přízeň a pojistil si nás. A první, co na kmenové řekl, že šel celou dobu proti nám,“ svěřila se ostatním Pavlína. „V ten moment jsem vypěnila. Vím, že je to o strategii, ale on to udělal hloupě. Chodil za různými lidmi. Asi si myslel, že jsem úplně hloupá blondýna,“ dodala. Pepa ji v tom jen utvrdil: „On si myslí, že všichni jsme úplně blbí.“ Jejich rozhovor pokračoval ve velmi podobném duchu, dokud nedošlo i na již vypadlé soutěžící Kateřinu a Báru a stále hrající Andreu.

Chtěl boj, má ho mít!

„To jsou de*ilky, já se s nimi nechci bavit ani venku,“ vypadlo celkem překvapivě z úst Pepy. A tohle nešťastné tvrzení se doneslo k již vypadlým soutěžícím. Ty se samozřejmě nedaly a okamžitě se do něj pustily na svých sociálních sítích. „Tak ještěže nemusíš na soubojích, Pepo, přidělávat prkýnko. To by bylo stejně de*ilní a křivý jako my,“ připomněla Kateřina účast Pepy v reality show Výměna manželek.

Ani Báru nenechalo jeho překvapivé tvrzení chladnou. „To se Pepy asi bát nemusíš. Stejně bychom si toho moc neřekli. Plus svoji partu hic už máš!“ Tak právě tak si Bára rýpla do Karolíny, se kterou se před svým odchodem rozhádala natolik, že je jasné, že ani tady se kamarádství nekoná a konat nebude.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BARBORA MLEJNKOVÁ (@biiiem)

Andrea

Jak se k jeho slovnímu útoku postaví Andrea, která o titul Survivor 2023 stále bojuje, uvidíme v dalších dílech. Jisté je, že Pepu jistě překvapí, jelikož má díky odchodu Pítra zbraň, o které nemá fešný svalovec ani tušení. Jak využije skrytou imunitu?

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál? Nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady