17. díl Survivor? Pepa si udělal mocného nepřítele!

Highlighty 17. dílu jsou tu. Na co se v nich zaměříme? Na dáreček v batohu, jedovatou slinu a dva souboje o odměnu.

Zapněte si, prosím, své bezpečností pásy, vyrážíme!

Osamělá Andrea

Andrejka zůstala bez Pítra na ostrově sama. Naštěstí se na to alespoň on připravil, v batohu jí nechal malý dáreček. „Tak jsi mě tu úplně samotnou nenechal,“ prohlásila Andrea s pohledem na skrytou imunitu ve svém batůžku.

​Jedovatá slina

Pepa překvapivě plivnul jedovatou slinu. „To jsou de*ilky, já se s nimi nechci bavit ani venku,“ pronesl fešák na účet bývalých soutěžících Báry a Kateřiny. Až tak, Pepo?

Grilování s Rebelkou

První souboj o odměnu byl pořádně lákavý. Týmy si zahrály o grilovačku se vším všudy. Maso, zelenina, nápoje… Dopadlo to jednoznačně. Pak zaznělo: „Na svoji odměnu si s sebou můžete vzít jednoho člena kmene Rebelů!“ Volba Hrdinů byla jasná. Odměnu si spolu s nimi užila Žaneta. Tomáš určil nejen pravidla hry, ale i zasedací pořádek. „Tom mě klasicky posadil vedle sebe. Jako za starých dobrých časů. A vesele jsme si debužírovali, “popsala své štěstí na kameru Rebelka Žaneta.

Telefonát s blízkými

Říkáte si, že takovou grilovačku už nemůže po 41 dnech na ostrově nic přebít? Omyl! Druhý souboj o odměnu byl ještě lákavější! ve hře byla nálož palačinek a telefonát s blízkými. To chcete! A jak to dopadlo tentokrát? Vteřinky rozhodovaly, ale odměnu si konečně vybojovali Rebelové! A pak? Pak už se jen jedlo! „Můžu mít poznámku? Je toho málo,“ postěžoval si Martin. Následně došlo na telefonáty. Plačku týdne si tentokrát vysloužil Kristán, který po tom, co zaslechl hlas své partnerky, nebyl schopen slova!

Na letišti pro Pítra

Na letišti jsme si tentokrát počkali na Pítra. A tak jsme čekali a čekali. Po dvou hodinách jsme se konečně dočkali! „Zasekl jsem se u celní kontroly, kde jsem si vykračoval obležený patnácti lahvemi rumu, měl jsem všechny možné likéry, co jsme pobrali pro všechny členy rodiny. A nedošlo mi, že existují nějaké limity toho, kolik si toho může člověk přivézt,“ prozradil Pítr.

Celý rozhovor s Pítrem z letiště si poslechněte v tomto videu:

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál? Nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady