Někdo v Survivor hladoví, jiný tančí: Kdo si sáhl na úplné dno?

Když jeden kmen vyhraje souboj o odměnu, tak ten druhý bývá hodně zklamaný. A může často jen tiše závidět.

Co Rebelové oproti Hrdinům neměli? A jaké trable řeší?

Hrdinové

Hrdinové vyhráli bazénovou párty s jídlem, hudbou a mimo jiné také s videovzkazy od těch nejbližších. Nechyběly tedy ani slzy. Vše si nadmíru užil i Pepa. Cukr mu vlil do žil totiž hodně energie. „Já jsem si dal dva gumídky. A najednou mi najel ten cukr. Nevím, co mě to napadlo (a ještě k tomu bez alkoholu), se ujmout dýdžejského pultu a takhle tancovat. Já mám od babičky přímo zakázáno kdekoliv zpívat a kdekoliv tancovat. Takže babičce se hrozně omlouvám, jestli to uvidí. Už to ale nejde zvrátit,“ směje se Pepa. Jsou to zážitky, na které budou do konce života vzpomínat.

Hrdinové na pool party v Survivor.
Hrdinové na pool party v Survivor.  |  FOTO:  TV Nova

Rebelové

Oproti Hrdinům na tom Rebelové tak dobře nejsou. Nemají ani vzkazy, ani hudbu a ani tolik jídla. Ba naopak. Nemají téměř nic. Při rozdělování rýže na den došli k tomu, že mají 7 lžic na den pro všechny. Což je v hrníčku pár zrníček. Na tváři jim to tedy úsměv nevykouzlilo. Martin nemohl uvěřit svým očím natolik, že nařkl Johanku, že vše rozdělila špatně. Nebo že by došlo na krádež? „Máme určité množství rýže rozdělené na tři dny. A co myslíš, že jsem s tou rýži udělala, strčila si ji do váčku, nebo co? Tohle je 7 lžic rýže,“ prohlásila Johanka. Žaneta se ale Martina obratem zastala: „On to nemyslí zle. Jen je udivený, jak málo toho je. Všichni jsme udivení.“

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady