Johana leží ostatním ženám v žaludku. Proč se jí Hrdinky bojí?

Ženy, které zůstaly v kmeni Hrdinů, už začínají spřádat plány do sloučení, které je každým dnem blíž a blíž. Jaký je jejich názor na Johanku, která se po vypadnutí Jiřího stává novou vedoucí aliance u Rebelů?

„Jestli Rebelové vyřadí Johanku, tak mi to přijde hodně riskantní. Ona je hodně komplexní,“ začíná debatu Karolína. „Mně se líbí, jak je dominantní,“ říká Pavlína, ale jedním dechem dodává, že by ji rozhodně ve kmeni mít nechtěla. Andrea se snaží hrát na smířlivější notu: „Ona bude v normálním životě super, ale tady se to prostě nenosí.“

Hrdinkám samozřejmě dochází, že jakmile se potkají z Rebelkami v jednom kmeni, dojde k obrovské rivalitě. „Nám by hodně pomohlo, kdyby teď vyřadili holku. Všimly jste si, jak si Johanka vždycky stoupne na nástupu? Vypadá jako obří bojovnice. Mně se ta její energie hrozně moc líbí. Z ní jde obrovská ženskost,“ zakončily Hrdinky debatu na adresu Johanky.

​Johanka ovšem leží v žaludku i Žanetě na druhé straně. „Ona je teď hysterická a byla i při předešlém souboji,“ popisuje Johančino chování. A protože se Žaneta po odchodu Jiřího cítí na ráně při další kmenové radě, potřebovala by právě Johaně přilepit, jak se v Survivoru říká, terč na záda.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady