• Pořady
  • Survivor
  • 15. díl Survivor: Ondra přidal velmi velké a velmi mokré slovo. O co tady k čertu jde?

15. díl Survivor: Ondra přidal velmi velké a velmi mokré slovo. O co tady k čertu jde?

Co přinesl 15. díl pořadu Survivor Highlights? Rebelové se probudili do kmene, který se ztenčil z devíti na sedm členů. Týmy si zahrály o dvě odměny a Pítr se konečně dočkal! Čeho?

V obou kmenech se naposledy rekapitulovaly pocity z nejdrsnější kmenové rady v dějinách Survivoru. A zatímco Hrdinové kroutili hlavou celkem racionálně Rebelové hlavou kroutili víc ve stylu fantasy. Nechápete? „Prosím, přijďte si pro mě a odvezte si mě na jinou planetu, protože tenhle ostrov je zakletý,“ projevila podivné přání Žaneta.

Johance se ulevilo

„Třicet dva dní jsem prožívala ve stresu a napětí a najednou se můžu volně nadýchnout,“ projevila své emoce po odchodu Jirky z kmene Rebelů. K jeho odchodu se vyjádřil i Ondřej, který by ho v kůži soutěžících bral velmi pozitivně. „Místo jednoho nakonec vypadli dva. A to znamená, že vaše šance na získání titulu Survivor se opět zvětšily.“

Souboje o odměnu

Pak už si týmy zahrály o odměnu – a jak často Ondřej říká, i tentokrát bylo o co hrát. Odměna se skládala z dobrot, které nabízí dominikánská kuchyně. A to není všechno… Ondra přidal i kouzelné slovíčko! „Čeká vás party. A před tu party bych přidal slovo, které je velmi mokré a velké a je to ‚pool'.“ Odměnu si tentokrát vybojovali Hrdinové a Rebelové skončili „rozložení a rozhádaní,“ slovy Ondry Novotného. A pak? Pak už si Hrdinové užívali, slavili, koupali se a hlavně jedli. A mezi tím se u Rebelů začal hledat nový záporák kmene. Kristián útočil na Johanku, Johanka na Adama, Adam na Žanetu… a pokud se nezabili, hádají se tam takhle dodnes.

Další souboj o odměnu se nesl v ještě lákavějším duchu. Nejen, že si vítězové mohli pochutnat na koblize a kafi, na vítězný kmen čekaly i video vzkazy z domova. A věřte nebo ne, Pítr se konečně dočkal. I když to nejprve vypadalo, že mu video natočila pouze maminka, na obrazovce se objevila i jeho partnerka Gábina, u které si kvůli sympatiím ke své bývalé milence Andree, udělal vroubek. A jaká slova mu poslala?

„Jsi strašně šikovný, takže nepolevuj a vydrž to tam až do konce. I když bychom tě měli nejraději hned zpátky, protože nám hrozně chybíš. Moc se na tebe těším a miluju tě!“

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady