Ze Survivor jsem se vyhodil sám, už jsem to nedával, říká Švanci

Mercedes, legenda alias Švanci, jak ho kolegové nazvali v reality show Survivor, dorazil jako překvapení do fotbalové talk show TIKI-TAKA. A samozřejmě zavzpomínal na své nedávné působení na ostrově.

Už s přivítáním bylo jasné, že je Švanci cítit na dálku, jako outfit zvolil svůj legendární dres, který očividně nehodlá ani po svém vyřazení ze soutěže vyprat.

Ztracená kila

Ve fotbalovém prostředí probíhala debata, kolik kilo nechal Švanci na ostrově. „Myslím, že je to přesně 18 kilo za třicet čtyři dní.“ A sotva to Švanci dořekl, přistál před ním chlebíček velikosti jeho hlavy. „Váhu bych si ale teď chtěl udržet,“ dodal Švanci sotva za jídlo poděkoval. „Třicet sedm dní jsem reálně nejedl. Měl jsem dvě brambory, jeden hotdog, muffina a kousek dortíku. A trošku rýže každý den.“

Hlad a únava

„Na dno jsem si opravdu sáhnul. Vylezl jsem z komfortu a tam nejíš, nespíš a je ti strašně smutno,“ dodal Švanci s tím, že mu s lepší náladou nepomáhal ani častý déšť. „Když nevyhraješ souboj o jídlo, tak jsi psychicky zlomený. Hlavně, když to i třeba zaviníš. Já jsem se vlastně vyhodil sám,“ vzpomíná na prohraný souboj o imunitu, který ho poslal na kmenovou radu a do duelu, který Švanci fyzicky nezvládl. „Byl jsem tak vyčerpaný, že když jsem měl ujít pět metrů pro kokos nebo pro dřevo, musel jsem si sednout.“  

Smutek po domově a komfortu

„Když opomenu rodinu, logicky, stýskalo se mi po všech,“ vzpomíná Švanci na krušné chvilky na ostrově. K nim samozřejmě patří i hygienické záležitosti. „Měl jsem ten nejkrásnější bidet na světě. Chodili jsme totiž do moře. Před odjezdem jsem o soutěži nic nevěděl a známí mi říkali, že se tam chodí na hotel. Tam ale není opravdu vůbec nic,“ dodává Švanci.

Komu byla účast v Survivor nabídnuta a odřekl ji? Podívejte se na video výše.

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady