13. díl Survivor? Zborcené plány, darovaná imunita i maminky

Hrdinům nevyšel jejich plán. A tak se rozpadla jedna aliance. Rozčepýřený Jirka se pustil do Johanky, Kristiana, Žanety… Je tu ještě někdo, na koho řval Jirka? Vypadá to na další nadupaný díl. Jdeme na to!

Zatímco Hrdinové se v přátelském duchu bavili o tom, jak se jim nepovedla kmenová rada a ocenili milý odchod Kateřiny, na druhé straně u Rebelů se začali rozhazovat ruce. Jirka se pustil do Kristiana. A hádka byla na stole! „Kristiane, mám to říct na rovinu? Jsem chytrej hráč,“ začal vykřikovat Jirka.

Jídlo jako od maminky

Představte si, že stojíte na opuštěném ostrově, jdete bojovat o odměnu a najednou se tam ukáže fotka vaší maminky. Ale co je jedna fotka proti opravdovému jídlu z domova? To si tentokrát konečně odnesli, prosíme fanfáru… Hrdinové!

Velké gesto

Chladný karibský vánek očividně zchladil horké hlavy a Jirka s Kristiánem si po prohraném souboji podali ruce. „Oba dva jsme si řekli nějaká slova, která jsme nemysleli vážně. A tak to někdy chodí,“ začal s usmiřováním Kristian. „Já se ti chci omluvit,“ pokračoval Jiří. Velké gesto padlo, sociální hru rozjíždíme nanovo! A Jirka se opět pustil do přepočítávání členů aliance.

Skrytá imunita

Pítr překvapil. Andrea od něj dostala nečekaný dárek. On si ho ale vzápětí vzal zpátky. „Svoji skrytou imunitu jsem dal do batohu Andree, ale když jsem se z duelu vrátil, tak jsem si ji hned vzal zpátky.“

Sladké hlasy z domova

Soutěž o audiovzkazy z domova a dvě krásné velké empanady vyhráli opět Hrdinové. A pak už se tančilo, poslouchalo, plakalo a hlavně jedlo!

​A na druhé straně? Tam se opět křičelo a pralo špinavé prádlo. „Byla mi zprostředkována informace, že Jirka vyletěl na Žanetu,“ svěřila se na kameru Johanka.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady