• Pořady
  • Survivor
  • Zpovědnice Ondřeje Novotného: O kom řekl, že je otravný?

Zpovědnice Ondřeje Novotného: O kom řekl, že je otravný?

Moderátor Ondřej Novotný vydal další živák na svém instagramovém účtu. Tentokrát si vzal na mušku 11. a 12. dílu show Survivor. Otevřeně se opět pobavil o tom, jací soutěžící jsou. A rozhodně si nebral servítky.

Nejvíce se Ondřej rozpovídal o samozvaných lídrech Pepovi a Jirkovi. Hned na začátku svého recapu začal o tom, jak Pepa otevřeně rozebírá hru Rebelů a ostatní učí, co a jak. Podle Ondřeje je Pepa velmi zajímavý hráč s dobrým vibem. Nikoho si neznechutí a ostatní chtějí být v jeho blízkosti. Tím si Pepa nechává otevřené vrátka všemi směry. Navíc mu hraje do karet novinka o pohlaví miminka. Podle moderátora to byl jeden z nejkrásnějších momentů za všechny čtyři řady drsné reality show Survivor. Tímto je aktuálně skoro nemožné ho vyhodit.

O Jirkovi už dávno víme, že má dynamičtější formu vedení týmu. Dalo by se říct, že i když se snaží hrát stejnou hru jako Pepa, tak mu to úplně nevychází. Jeho komunikace je poněkud otravná. „Jirka říká hezké věci, snaží se hrát zajímavou hru ale ostatní s..e,“ přiznal ve videu Ondřej.

Hra o jídlo

V této hře (a asi i obecně) Hrdinové nerozumí pravidlům. Nebo že by nechtěli? Nicméně to skoro po každé domotají a pak se to snaží zachránit tím, že si vytvářejí pravidla vlastní. Nad tím Ondřej jen kroutí hlavou. Palec nahoru ale dává Andree za neuvěřitelné gesto, kdy odmítla jídlo jen sama pro sebe, čímž vyhrála hot dogy pro všechny.

Ondřej přidal fanouškům také radu! Pokud byste se hlásili někdy do Survivoru, rozhodně se soustřeďte na stolování, je to občas celkem věda. Záleží totiž na každé spočítané olivě nebo jestli nabíráte salám vidličkou. Tato esenciální záležitost totiž dokáže rozdělit hráče a promíchat koalice.

Pravidla soubojů 

Moderátor také prozradil pikantnost ohledně pravidel soubojů. Prozradil, že si je tak trochu vymýšlí na konec sám: „Vysvětlování pravidel parkúru je nekonečná věc. Nikdo na světě nepřijde na tolik hovadin jako účastník Survivoru.“ Ondřej si hru projde a sám si ji vyzkouší. Tím pádem už ví dopředu, kde to fungovat nemůže a kde vzniknou dotazy. „Ono to nikdy není tak, jak si to řekneme původně, vždy vznikne nějaké ale,“ snaží se vysvětlit moderátor. Když tedy příště uvidíte, jak Novotný vysvětluje soutěžícím pravidla souboje, budete vědět, že si je vymyslel tak dvě minuty před zahájením natáčení.

Jak sám Ondřej říká, poslední dva díly jsou hodně nadupané, proto se samotný díl nevešel do hodiny a půl. A bude hůř! V Survivoru pomalu, ale jistě přiostřuje a bude to už jen pikantnější a pikantnější.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Kdo je podle vás kandidát na vítěze?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady