• Pořady
  • Survivor
  • Pepa získal největší odměnu v Survivor! Co ho dojalo k slzám?

Pepa získal největší odměnu v Survivor! Co ho dojalo k slzám?

To, že odjíždí Pepa Kůrka na ostrov jako nastávající otec, se vědělo od první chvíle. Jestli se mu ale po návratu narodí syn nebo dcera, netušil. Až do jedenáctého dílu.

Díky zlatému odznaku, který si Pepa vydražil na aukci, si mohl kdykoliv užít odměnu s druhým vítězným kmenem. A toho využil velice záhy, když si kromě hot dogu a limonády užil dopis od své partnerky.

A co v dopise, který dohnal drsného svalovce k slzám, stálo?

Ahoj lásko,

ani nevíš, jak moc mi chybíš. Myslím na tebe každý den, každé ráno i každý večer, než jdu spát. Myslím na to, jak to tam zvládáš. Přála bych si, abys tu byl s námi, ale zároveň jsem moc šťastná, že si plníš své sny. Věřím, že to tam pro tebe není vůbec jednoduchý, ale také věřím v tebe, že jsi můj silnej chlap, kterej se jen tak nevzdává.

Moc ti držíme s Rafem palce, moc se na tebe těšíme a milujeme nejvíc na světě.

PS: Je to tam, budeš mít syna, taťko! Tak to tam zapij alespoň kokosem.

Angie

Drsný životní příběh

Není divu, že šťastná zpráva z domova Pepu dojala. Muž roku má za sebou nelehký životní příběh:

„Od malička mě vychovávala babička s dědou. Máma mě měla, když jí bylo šestnáct. Takže se samozřejmě s tátou rozvedli. A když přišlo na to řízení, tak každý měl už svou rodinu. Proběhlo pár soudů. A nakonec přišla babička s tím, že si mě vezme. (...) Asi v prosinci dědu odvezli do nemocnice, od té doby tam je. Má rakovinu a začíná mu stařecká demence. A když jsem sem jel, tak to bylo tak vážné, že měl možná pár měsíců... týdnů života před sebou... do toho těhotná snoubenka."

Zásnuby před odletem

„Zasnoubili jsme se těsně předtím, než jsem odletěl,“ svěřil se před časem na kameru Pepa, který kromě partnerky postrádá i zbytek své rodiny. „Myslím na babičku, na dědu. Chtěl bych alespoň malinkou zprávu, že jsou v pořádku, protože já na ně myslím každý den,“ dodal se slzami v očích.

​​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Je Pepa váš favorit na vítěze? Hlasujte zde:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady