• Pořady
  • Survivor
  • Co přinesl 11. díl Survivor? Tajemné krabičky, nervová zhroucení i nečekanou odměnu pro všechny

Co přinesl 11. díl Survivor? Tajemné krabičky, nervová zhroucení i nečekanou odměnu pro všechny

Sháníte se po rekapitulaci 11. dílu pořadu Survivor? Je tady! Tentokrát se svezeme na vítězné vlně Rebelů, zapláčeme si u další várky dopisů a vyšleme na výzvědy Pepu a Jirku.

Soutěžící Survivor 2023 mají za sebou další dva souboje o odměnu. A co si budeme říkat, asi by nám taky praskly nervy, kdybychom víc jak měsíc nejedli a pak viděli, jak se někdo raduje nad kusem chleba. Katka to po nervovém výbuchu po prohraném souboji vystihla celkem přesně.

„My tady fakt každý den trpíme. Momentálně se mnou hází hormony a dneska už to prostě nešlo zvládnout. Rebelové neprožívají ten pravý Survivor, oni mají žranice a my máme utrpení!“

Survivor - Kateřina a Andrea
Survivor - Kateřina a Andrea  |  FOTO:  TV Nova

Debata u vypnuté ledničky

U Rebelů pak začala hostina u vypnuté ledničky, kterou si odnesli z vítězného souboje. A ani ta se neobešla bez hádek. A co se řešilo? Vycmrndaný džus, špatně naservírovaný salám… prostě věci, které běžně řešíte na opuštěném ostrově.

Hotdogy a limonádu pro všechny

Těsně před dalším soubojem se produkci zželelo hladových Hrdinů a všichni si pochutnali na hot dogu. „Hot dogy a limonádu pro všechny,“ najednou zakřičel moderátor Ondra Novotný a k velkému překvapení všech soutěžících se tak opravdu stalo.

Survivor - hotdogy
Survivor - hotdogy  |  FOTO:  TV Nova

​Posilněni se pustili do dalšího souboje, kde bylo o co bojovat. Na vítěze opět čekaly dopisy z domova. Ty si tentokrát odnesli Rebelové a Pepa, který využil svůj zlatý odznak. A vyplatilo se! „PS: Je to tam, budeš mít syna, taťko!“ Stálo na konci dopisu, který mu poslala jeho přítelkyně Angie.

Hrdinům docházejí síly

Švanci vyslovil nahlas to, čeho jsme se od začátku všichni báli: „Survivor není pro každého. Já chci skončit. Říkám to na rovinu, dneska chci skončit. Ale ráno se probudím a vím, že hrajeme o odměnu a rázem je tu jiný Švanci. Dneska jsem opravdu na sebe a na všechno tak naštvaný, že kdyby tady byla šalina a jela do Brna, tak bych tam naskočil hned.“

A hodně podobně na tom byl i Pepa: „Děláme si to sami a dobře nám tak, že nežereme! Mně už je to jedno. Stejně už neznám jinou chuť než je kokos a lžička rýže. Takže mně je to už u pr…!“

Survivor - Pepa
Survivor - Pepa  |  FOTO:  TV Nova

​​Tajemná krabička

Pak už se na pláži v obou kmenech objevila tajemná krabička. V ní soutěžící objevili dopisy, ve kterých stálo: 

„Jednoho z vás dnes čeká mise do druhého kmene. Máte pouze 10 minut se mezi sebou dohodnout, který z vás hned potom opustí svůj kmen a stráví den na druhém ostrově.“

Na výpravu se vydal Jirka a Pepa. Přivítání proběhlo na obou stranách mile a… to je všechno! Jak celá výměna dopadla, probereme v dalším díle nejdrsnější reality show světa Survivor.

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady