• Pořady
  • Survivor
  • Spaní na ledovci lepší než Survivor? Odpadlá Lída přiznala, co bylo nejtěžší

Spaní na ledovci lepší než Survivor? Odpadlá Lída přiznala, co bylo nejtěžší

Šestou soutěžící, která opustila Survivor 2023, je průvodkyně Ludmila. Jak zpětně hodnotí své působení v soutěži a co ji na show nejvíce překvapilo?

„V soutěži jsem vydržela 26 dní a odešla jsem jako šestá v pořadí. Kdybych nepokazila poslední duel, tak cítím, že bych tam ještě mohla vydržet,“ říká Lída, do které by fanoušci na začátku Survivora určitě neřekli, že se dostane tak daleko. „Není to jednoduché. To, jak se tam žije, a nedostatek jídla. Vlastně to považuji za velmi dobrý výsledek.“ S těmito slovy se vrátila turistická průvodkyně zpátky do Česka.

Lído, ty máš díky své profesi i srovnání s realitou. Jezdíš na místa, jako je Nepál, spala jsi na ledovci v 6 000 metrech nad mořem. Kdybys to měla porovnat se Survivorem, co je těžší?

Jednoznačně Survivor! Jídlo nebylo, dvě kávové lžičky rýže na den, někdy i 48 hodin, a pár kokosů, to je opravdu minimum. Těžké bylo i to minimum podnětů. My jsme soutěžili, měli souboj, ale potom jsme seděli zase na ostrově jen sami se sebou a museli spolu nějak vydržet. Byli jsme rozdílný kolektiv, a to i věkově.

Jaká byla tvoje představa toho, jak to tam bude probíhat ve srovnání s realitou, kterou jsi nakonec prožila? Co tě nejvíc na celé soutěži překvapilo?

Hlavně ty primitivní podmínky. Že jsme spali na prknech, po kterých tekla voda, a já si musela lehnout do vody. Že střecha, kterou jsme si postavili, protéká. Bylo to těžší, než jsem čekala. Ale tím nechci říci, že by to bylo děsivě těžké. Jen moje představa na základě sledování loňské řady byla jiná.

Co Lída považuje za svoji největší chybu? Podívejte se na zbytek videa výše.

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady