• Pořady
  • Survivor
  • Intriky v Survivor 2023! Koho se chtějí Žaneta s Jiřím zbavit?

Intriky v Survivor 2023! Koho se chtějí Žaneta s Jiřím zbavit?

V kmeni Rebelů se vyhrocují vztahy. Žaneta přiznala Jiřímu, že jí leze na nervy Adam, jelikož nepomáhá ostatním. A taky je podle ní pěkný lenoch.

Během rozhovoru došlo i na spřádání intrik, kdy si Žaneta a Jiří vzájemně svěřili, koho by se nejraději zbavili.

Adam s ničím nepomáhá
Ačkoli se Adam ze začátku prezentoval jako „Král džungle“, pravda je nejspíš jinde. Ostatní soutěžící si všímají, že Adam po 22 dnech v soutěži nebyl snad ani jednou v lese a nepomáhá s běžnými činnostmi na ostrově, jako je nošení dřeva, a klade bizarní otázky, jestli si má na cestu do lesa vzít boty. Adamovo chování vadí především Žanetě. Ta Adama neváhala zkritizovat během rozhovoru s Jiřím, který si už celé věci stačil také všimnout. Neváhal se k nespokojené Žanetě přidat: „U Adama  je to tak, že když mu někdo řekne, tak už jde začít, ale vždycky někoho potká a pokecá s ním, protože je to příjemnější,“ řekl na Adamovu adresu Jiří.

Zatím ani muk
Žaneta se proto moc těší, až bude moc Adama označit jako toho, koho v kmeni Rebelů už nechce. Zatím ho s Jiřím tolerují jen proto, aby měli v kmeni dalšího člověka „do počtu“. Před Johanou a Lídou ale drží jazyk za zuby, jelikož mají strach, aby se celá věc neobrátila proti nim.

Koho dalšího mezi sebou nechtějí?
Žaneta tvoří alianci s kluky a nejraději by se zbavila Barbory a Lídy, které podle ní kmen nepotřebuje. Zároveň si myslí, že by pro ni bylo dobré vyřadit Johanu, která je sice sympatická, ale je silným hráčem.

Myslíte si, že má Žaneta na výhru v Survivoru?

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady