Sedmý a osmý díl Survivor 2023? Tajemné doteky, mnoho slz i kmenová rada

V sedmém díle uvidíte vodní hrátky o odměnu, nečekaný odchod důležitého hráče, novou love story i velké emoce. V osmé epizodě pak nebudou chybět slzy. A dojde i na nějaké to veselení.

Tak se na to pojďme společně podívat!

7. díl

Souboj o odměnu

Hrdinové a Rebelové se tentokrát proti sobě postavili v souboji, kde se hodně namočili. Rychleji nakonec nabrali vodu Rebelové. Proto vyhráli odměnu. A to papriky, brambory, koření, rajčata, cibuli a mouku. Hrdinové tak znovu zůstali o hladu.

Odchod

Kvůli zranění ze soutěže musel odstoupit Vašek Matějovský. Jeho odchod byl velmi emotivní. Vašek je teď po operaci a tvrdí, že je to sice prohra, ale výhra přijde jindy a jinde.

Love story

Kmenem Hrdinů prosakuje láska. Ale jen z jedné strany. Andrea se k Pítrovi má, ale ten vedle ní spát nechce. Pítr má svou GábiLove Islandu.

Nadávky a řev

Bára se opřela do Karolíny  Došlo i na nadávky a řev. Co dělali ostatní? Postupně se vypařili. 

8. díl

Stýskání

Na ostrově nemají soutěžící své blízké. A pro někoho to není vůbec jednoduché. Někdo to zkrátka bere hůř než kdokoliv jiný. Tou osobou je Martin, kterému se po Lauře opravdu stýská. Neubránil se ani slzám.

Slavnost

Aby osmý díl nebyl jen o slzách, tak na ostrově Johanka se svým kmenem oslavila své třicáté narozeniny. Jirka s Matějem pro ni připravili dort v podobě kokosu a kokosové vody. 

Kmenová rada

Souboj o imunitu prohráli Hrdinové. A tak je čekala kmenová rada. Své hlasy dali Kateřině. Individuální imunitu vyhrál Švanci a do duelu vybral Báru. A duel prohrála právě ona.

Survivor 2023

Další peprnosti najdete v pořadu Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v). A jestliže nechcete promeškat žádnou epizodu, tak pro vás máme TV Program!

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady