• Pořady
  • Survivor
  • Desátý díl show Survivor? Splněné narozeninové přání, písnička i opakující se kmenovka

Desátý díl show Survivor? Splněné narozeninové přání, písnička i opakující se kmenovka

V desátém díle pořadu Survivor Highlights uvidíte Tomášovo splněné přání, obsah tajemné krabičky, bleskový souboj o imunitu a netradiční kmenovou radu.

V různých situacích máme různá přání. Tomáš měl jedno velmi netradiční: „Já jsem si nejvíc přál, abych vyhrál odměnu, při které se přežeru tak, že nebudu moct dýchat. A včera jsem se přežral tak, že jsem nemohl v noci spát.“ To se překvapivě Hrdinům moc nelíbilo. „Ta odměna byla obrovská. A my jsme z ní nic moc neměli. Jenom jsme museli koukat na druhý kmen. Jak vyloženě žere!“ Právě tak popsal Pepa své pocity. Naštěstí si ale přinesl na ostrov tajemnou krabičku. A konečně odhalil, co se v ní skrývá. Talisman skryté výhody, díky které si může kdykoliv vzít odměnu vítězného kmene. Co na to zbytek týmu? Ten by odznak nejraději hodil do moře.

Náhrdelník z mušlí

Tomáš dostal (kromě narozeninové písničky) od Rebelů i dort nevábného vzhledu. A od své milé Žanety náhrdelník z mušlí a zajímavý příslib do budoucna. „Já bych ve finále chtěla mít Tomáše!“ Potutelný výraz ale nenaznačoval, že se Žaneta bavila o finále show Survivor.

Imunita pro Hrdiny

O imunitu se oba kmenty tentokrát doslova poprali. Bylo to drsné a krátké. Symbol imunity si tentokrát odnesli Hrdinové. A zatímco se u nich slavilo, Rebelové bojovali o individuální imunitu, kterou si tentokrát nasadil na krk Adam. A věřte tomu, nebo ne, Adam opět promluvil.

Kmenová rada 

Kmenová rada byla díky dvoukolovému hlasování do poslední chvíle napínavá. Do duelu se nakonec dostaly Barbora a Lída. A komu tentokrát zhasla pochodeň? To zjistíte už teď v desátém díle na Voyo.

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady