Pátá vypadlá Bára otevřeně: Šla jsem hrát Survivor, ostatní mě úplně odstavili

Bára strávila na ostrově ve hře rovných 20 dnů. Kde se stala chyba, že musela domů? A kdo je její kandidát na vítězství?

„Hlad pro mě nebyl ten největší boj,“ přiznala Bára. Ostatní s nedostatkem jídla bojovali podle ní mnohem víc. A to především kvůli tomu, že většina lidí nemohla vidět rýži, kokos nebo ryby. „Člověk tam má na den 10 gramů rýže, takže taková menší polévková lžíce rýže v syrovém stavu. Když jsem vařila, snažila jsem se rýži co nejvíc rozvařit, aby toho množství bylo co nejvíc. Pak z toho byly tak tři nebo čtyři lžíce.“

Kde se stala chyba?

Bára nepočítala s příchodem nových členů. A ani s odchodem Vaška (člena stejné aliance). To všechno jenom přispělo k tomu, že pokerové hráčce, která umí standardně udržet poker face, bouchly nervy. „Dostala jsem se opět do konfliktu s Karolínou, který se mi už řešit nechtěl,“ přiznala Bára, která se rozhodla, že z duelu s Kateřinou raději odejde s prohrou a vrátí se domů. „Prvním pocitem po vypadnutí bylo štěstí. Teď už zažívám i výkyvy nálad, trošku se s tím peru, ale myslím, že to bylo správné rozhodnutí.“

Překvapení 

„Extrémní podmínky. Jako únava, hlad a zima. To pro mě nebyly problémy,“ řekla Bára a podivila se nad tím, že tou nejslabší stránkou pro ni byla sociální hra. „Svoje dovednosti, se kterými jsem do show šla, jsem vlastně vůbec neukázala. Soustředila jsem se na sestavení pevného kmene, vyřazení slabých článků a teprve pak byla na řadě taktika. Já jsem tam šla hrát Survivor a oni mě úplně odstavili,“ dodala Bára, která domů odešla jako pátá.

Na celý rozhovor se podívejte ve videu výše.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady