Veronica Biasiol o vztahu s Bárou ze Survivor: Dokáže přežít drsnou reality show?

V drsné reality show Survivor bojuje v kmeni Hrdinů o přežití i pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Na její momenty v soutěži reagovala její přítelkyně a influencerka Veronica Biasiol.

Říká se, že spřízněné duše se vždycky najdou. A stejně to měla i Veronica s Bárou. Jednou už totiž tvořily pár, ale pak se rozešly. V červenci minulého roku se daly znovu dohromady. „Nebyly jsme spolu celé léto. Pak jsme se potkaly na festivalu, kam jsem netušila, že Barča jede. Říkala jsem si, že přes tisíce lidí se nemáme šanci potkat. Po prvních pěti minutách jsme se ale potkaly. To se vidíte a víte, že to tam mezi vámi prostě je. Daly jsme se dohromady vesměs hned,“ svěřila se Veronica pro nova.cz.

Odloučení

Zjištění, že vaše druhá polovička bude několik měsíců bojovat na ostrově o přežití, je nepochybně děsivé. Veronica ale Báru už od začátku podporuje: „Já jsem z ní byla úplně nadšená. Barča je takový můj survivor. Miluju, jak přistupuje k životu, jak se ničeho nebojí, je otevřená všem příležitostem a zkušenostem. Je to obrovská příležitost. A je to něco, co ji baví a naplňuje. Nese to riziko, že ji nějakou dobu neuvidím, ale nikdy by mě nenapadlo jí to zakázat nebo jí v tom nepodpořit.“

Hra

Abyste vyhráli Survivor, musíte umět ovládnout také sociální hru. Ta je totiž jedna z nejdůležitějších věcí. Co když máte na ostrově někoho, koho už znáte? Může vám to pomoci? Bára například znala Kateřinu. Veronica na to má jasný názor. „Myslím si, že být tam kamarád s někým už před Survivorem, není úplně výhoda. Obecně na ostrově pracují vztahy rychleji než v reálném životě. Obzvlášť s někým, s kým už to spojenectví máte,“ říká přítelkyně Báry. Celý rozhovor sledujte ve videu.

​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

A chtěli byste vědět, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Tak sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady