Braňo, Vláďa i Johy. Kdo z loňských soutěžících nejvíc fandí Survivor 2023?

Se začátek letošního ročníku Survivor o sobě dali vědět i loňští účastníci drsné reality show. Vypadá to, že i v tomto případě platí, že k nim byla paměť milosrdná, zapomněli na hlad a své strádání a na vše nyní vzpomínají s nostalgií a často i mentorskou náladou.

Kdo zůstal fanouškem show a plní své sociální sítě obsahem, ze kterého je jasné, že se na každý nový díl klepe jako letošní soutěžící na kus kokosu?

Vláďa

Vypadá to, že nejvěrnějším fanouškem je loňský vítěz Survivor Vláďa. O své názory na letošní řadu reality show se podělil s Tomášem Zástěrou v prvním díle pořadu Na ostro(v). Video najdete výše. Vláďa po začátku vysílání každopádně začal na svých sítích rozebírat jednotlivé epizody ve svém pořadu Desetiminutovka s Vláďou.

Braňo

Fitness trenér a loňský účastník show Braňo je další, který si nenechá ujít nic ze zákulisí Survivor. Nejenže se netají tím, že fandí kmeni Rebelů, hojně komentuje i jejich počínání na ostrově. To vše za doprovodu jeho nestárnoucího hesla „Vieš čo, toto je Survivor!“

Tomáš

Kdo rozhodně letošním ročníkem Survivor 2023 žije, je moderátor Tomáš Zástěra. Jeho pořad Na ostro(v) můžete sledovat pravidelně každý čtvrtek na webu nova.cz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Johy

Velkou milovnicí show Survivor zůstala i Johy Špačková, která vloni získala pomyslnou bronzovou medaili. I když na titul Survivor vloni nedosáhla, na působení v nejdrsnější reality show světa vzpomíná s nostalgií a díky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Johy Špačková (@johy_spackova)

​​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady