Survivor hlásí dotočeno! Kdo je váš favorit na vítěze?

Na začátku byly dva kmeny. A to Hrdinové a Rebelové. Jejich členové už padesát dní zažívají hlad, bolest, výzvy a nečekané zvraty. V nejdrsnější reality show světa dojde již brzy ke sloučení kmenů na jeden, ze kterého vyjde vítěz letošní řady Survivor Česko & Slovensko. Kdo ze zbylých soutěžících je váš favorit na vítěze?

Survivor 2023 přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí. A hlavně se svými soupeři a jejich taktikou.

Kmen Hrdinů

​Ať už je pro mnohé vzor fotbalový útočník, miss ČR nebo třeba pokerová hráčka, všichni z kmene Hrdinů, co nosí červenou vlajku, v životě něco dokázali i za cenu, že každý z nich musel někdy riskovat.

Václav Matějovský

Barbora Mlejnková

Petr Havránek

Josef Kůrka

Kateřina Klinderová

Petr Švancara

Karolína Krézlová

Andrea Bezděková

Filip Jánoš

Soňa Sedláčková

Kmen Rebelů

Proti nim stojí kmen Rebelů s vlajkou modrou. Všichni jsou odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. Kmen tvoří turistická průvodkyně, technik z nákupního řetězce, realitní makléř či profesionální atletka. Všechny spojuje adrenalin, ostrý jazyk a vychytralost.

Ludmila Puldová

Jiří Hanousek

Žaneta Skružná

Matěj Quitt

Adam Bůžek

Hana Gelnarová

Tomáš Weimann

Tereza Schejbalová

Johana Fabišíková

Martin Konečný

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program. Bonusová videa najdete na webu nova.cz.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady