Vizážistka Žaneta: Špatně snáším kudlu do zad! Jak zvládne sociální hru v Survivor 2023?

Je výrazná, hodně ukecaná a přímá. To je vizážistka Žaneta, která se pokusí vyhrát titul Survivor 2023.

Protože, jak ona sama říká, rozdíl mezi šampiónem a tím, kdo vypadne, je jen jedno kolečko navíc v hlavě. Má ho tam i ona? A jaké je její motto, kterým se řídí?

Proč ses rozhodla přihlásit do Survivoru? Tvé povolání asi není úplným předpokladem pro tuto soutěž.  

To je pravda, ale na druhou stranu mám například ráda spaní v lese a kontakt s přírodou je mi hodně blízký. Stalo se to tak, že jsem jednou ležela v posteli, moje sestra něco vedle mě dělala na počítači do školy a já jsem jí řekla, že se cítím být znuděná životem, že bych chtěla zažít nějaké dobrodružství a adrenalin. A ona odpověděla, že viděla výzvu do castingu do Survivoru a že bych se měla zkusit přihlásit. Tak jsem vyplnila přihlášku, přihodila pár fotek a video, ve kterém tančím s kostí od ryby, a po dvou dnech se mi z castingu ozvali, ať přijdu na další kolo. Tak jsem postupně prošla castingem a ani vlastně nevím jak. Sama z toho mám až trochu strach, protože už při castingu jsem poznala, že spoustě lidem úplně nesedím, jsem hodně výrazná, hodně ukecaná a přímá, a ne každý je na toto zvyklý. Tak jsem sama trochu zvědavá, jak obstojím. 

FOTO:  TV Nova

Působíš jako hodně pozitivní člověk. Myslíš, že ti to vydrží po celou dobu soutěže? 

Doufám, že ano. Moje motto je: „Až se přestanu smát, prosím střelte mě!“ Nemám ráda trudomyslné a zbytečně pesimistické lidi.  

Kde vidíš svou pozici v týmu? Jsi lídr, nebo spíše ten člověk, který je v pozadí a snaží se pomáhat například s přípravou jídla? 

Mně by se líbilo být někde ve středu. Protože pokud jste tím, co je nahoře, máte na sobě přirozeně terč, a pokud jste naopak v pozadí, tak jste prvním, kdo jde ven. Takže se v té hierarchii vidím někde uprostřed, chci být užitečná a k ruce, ale zase nechci ukazovat, že toho umím až moc.  

​​Jak se umíš popasovat s hladem? 

Pojďme si říct na rovinu, že já jsem zvyklá jíst šestkrát denně. Jím hodně, jídlo mám ráda a chutná mi. Občas se lidé okolo mě diví, kolik jsem toho schopná sníst. Nikdy jsem podobné situaci, kdy bych nemohla jíst, vystavena nebyla. Sama jsem na to zvědavá, jak se s tím popasuji. Zároveň si myslím, že je to hodně o stavu mysli a o vlastním nastavení, jak se k tomu postavíte. A já se k tomu hodlám postavit čelem.  

Jdeš do soutěže s tím, že by ses ráda něco sama o sobě dozvěděla, nebo svou účast bereš spíš s humorem? 

Asi všechno dohromady. Samozřejmě že bych ráda vyhrála, kdo by nechtěl? Určitě bych ráda sama sobě ukázala, co všechno jsem schopná zvládnout. Mám pocit, že za poslední dva roky jsem od života dostala pár facek, a sama jsem zvědavá, co jsem si z této zkušenosti vzala. Jsem zvědavá, co mi tato zkušenost přinese a co mi o mně samotné ukáže.  

Říkáš, že jsi od života za poslední dva roky dostala pár facek. Co se stalo?  

Byl to moc brzký kontakt se smrtí blízkého člověka a v jednadvaceti letech se strašně špatně chápalo, že je někdo schopný dobrovolně odejít z tohoto světa. Člověk se s tím musel popasovat. Určitě mi to hodně vzalo, ale na druhé straně i dalo. Já se v jednu chvíli rozhodla, že nechci svůj život zahodit jen kvůli traumatu ze situace, kterou jsem neměla možnost ovlivnit. Ve výsledku mi to spíš otevřelo oči a já se rozhodla, že budu žít každý den tak, jako kdyby měl být mým posledním. 

​​Působíš jako člověk, který má věci pod kontrolou. Přesto, existuje něco, co tě dokáže vykolejit? 

Myslím si, že jsem stabilní jedinec, ale zároveň jsem pořád jen člověk a každý může být občas lehce labilní. Kombinace hladu a únavy jsou asi přesně těmi faktory, které člověka rozhodí. Já asi ještě o něco hůře snáším to, když mi někdo bodá kudly do zad. Toho se bojím, ale zároveň mi je jasné, že to v soutěži přijde.  

Nejdrsnější reality show Survivor začne na Voyo již ve středu 25. ledna, o týden později na TV Nova.

Další informace najdete na nova.cz

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady