Úzkost ji paralyzovala i v obchodě, pomohla až cesta na Bali: Nikol prožila vlastní Survivor

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová se po Survivoru postavila další velké výzvě plné dobrodružství. Vypravila se měsíční solo trip na Bali.

Důvodů, proč se Nikol Čechová rozhodla cestovat sama, bylo hned několik. „Tenhle rok byl pro mě těžký, udělala jsem několik velkých rozhodnutí, stala se spousta změn a životních zážitků, které byli pro moji psychiku dost náročné a já už dlouho cítila, že potřebuju odjet, vyměnit prostředí, vypnout hlavu,“ svěřila na Instagramu.

I když se může zdát, že trávit čas sám se sebou v cizím prostředí není rozhodně taková výzva, jako v Survivoru, kde se musíte vzdát pohodlí, jídla, hygienických potřeb a čelit drsným podmínkám, opak je pravdou. „V minulosti jsem měla velké úzkosti a ty mě v mnoha situacích paralyzovaly,“ vysvětluje influencerka, které před cestou na Bali dělalo problém i zajít si bez přátel na snídani nebo se vypravit do obchodního centra.

​Nikola popisuje, že velká úzkost se dostavila hned po příletu na Bali. Před cestou si totiž zařídila pouze letenky, ubytování a odvoz z letiště.

FOTO:  Instagram N. Čechové

Po příletu jí došlo, že netuší, co bude celou dobu svého pobytu dělat, a dostavily se úzkostné pocity. Dle vlastních slov to byl ten nejhorší zážitek, který na své dovolené zažila. Jakmile ale chmury a strach zahnala, začalo se vše obracet k lepšímu.

​Na Bali navštívila pláže, kavárny, chodila na ranní lekce jógy, surfovala, potápěla se s želvami, podnikala výlety, poznávala místní kulturu a náboženství. Nakonec se pro ni cesta na Bali stala jedním z nejlepších zážitků v životě a se solo cestováním rozhodně nekončí.

Chcete i vy zažít pořádnou dávku dobrodružství a nebojíte se drsných podmínek a soutěží? Přihlaste se do další řady úspěšně reality show a ukažte, že jste Survivor!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady