Takový crossover tu ještě nebyl! Co spolu prováděli Tomáš Zástěra a Naomi Adachi?

Oblíbený přeživší ze Survivor Tomáš Zástěra a účastnice minulého ročníku reality show Love Island Naomi Adachi přidali společnou fotku, na které oba drží mikrofon. Takový crossover tu ještě nebyl! Co spolu ti dva prováděli? A naznačují tím snad, že se něco velkého chystá?

Tohle moderátorské duo spolu uvádělo akci v obchodním domě ve Zlíně. Z popisku u fotky je patrné, že by se ani jeden z nich nebránil nějaké další spolupráci. „Již brzy... na ostrově přežití či lásky?“ hlásá poslední věta v příspěvku. Není tedy úplně vyloučené, že se jednalo o poslední moderování této dvojice.

Survivor

I když Tomáš Zástěra v Survivor nevyhrál, získal si díky působení v reality show mnoho příznivců. Jeho oranžové kraťasy, které na ostrově nosil, se staly hitem sociálních sítí. K tomu značně přispěla i jeho kolegyně a kamarádka Zorka Hejdová, která v současnosti moderuje Love Island. V době jeho nepřítomnosti mu totiž spravovala Instagram.

Dražba oranžových trenek

Tyto legendární trenky se Tomáš rozhodl po odchodu ze Survivor vydražit pro dobrou věc. Za pouhých pět dní se vybrala neuvěřitelná suma, která několikanásobně překonala původně zamýšlenou částku. Získaných milion korun poté putovalo k rodině Romana, který se sám stará o tři děti, z nichž jedno je zcela závislé na pomoci druhých.

Ta pravá

Po obrovském nárůstu jeho popularity se často spekulovalo o tom, proč po jeho boku není žádná žena. To se ale nedávno změnilo, protože starý mládenec prozradil, že nejspíše konečně našel tu pravou. Nová známost ho zaujala tím, že mu na rozdíl od ostatních poslala pouze jedno prosté emoji. Nedávno mu také vyšla nová kniha s názvem Opouštím ostrov, ve které popisuje různé historky ze svého života.

Love Island

Herečku, modelku a moderátorku Naomi Adachi s česko-japonskými kořeny jste zase mohli v minulém roce vídat v populární reality show Love Island. Ačkoliv na ostrově lásku nenašla, přinesla jí účast alespoň nové pracovní nabídky. Například prováděla diváky zákulisím show LEGO® MASTERS.

Reality show Love Island, Survivor a LEGO® MASTERS sledujte také na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady