GoGo se nebojí říct pravdu o zákulisí Survivor! Prozradil příliš?

I když řadu let natáčí před kamerou a sledují ho statisíce fanoušků, v Survivor se styděl. Daniel Štrauch alias GoGo se rozhodl natáčet o své jedinečné zkušenosti ze show Survivor videa na svůj Youtube kanál. Nejen, že se jedná o autentickou zpověď, ale láká i na doposud nezveřejněné informace.

Téměř všechny nabídky do televizních projektů odmítal. Survivor je jediným formát, do kterého se nestyděl jít. „Byl jsem sám sebou, mohl to být trapas, mohlo to být zábavné,“ popisuje Daniel ve svém videu na Youtube. Nebál se zajít do nejmenších detailů  například popisuje, jaké to bylo, když ho bodl nebezpečný škorpión nebo odpovídá na rýpavé dotazy diváků, proč nelovili více ryb.

Radost mu udělalo, že ho v účasti v show podpořila i přítelkyně Anna Kadeřávková. I navzdory tomu, že spolu před nástupem do Survivor byli pouze několik měsíců. Nabídka přišla v pravý čas. Daniel se nacházel v období, kdy byl po dlouhodobém vztahu a chystal se na digitální detox. Reality show, která se odehrává na opuštěném ostrově, nemůže být vhodnějším místem.

FOTO:  TV Nova

​Pro Daniela byl nejintenzivnější prožitek přežívání v táboře na ostrově, nikoliv opičí dráhy a skákání přes překážky. Právě tyto záběry z fungování na ostrově by v epizodách více upřednostnil. Další z peprných detailů, které popisuje, se týká pódia, na kterém soutěžící spali. Na rozdíl od americké verze bylo totiž potřeba. Kolem soutěžících v noci pochodovalo mnoho malých živočichů, kteří by jedním bodnutím dokázali usmrtit člověka.

A jak by GoGo naložil s výhrou? Rozhodně by část věnoval na bezdomovce. Sám si zkusil, jaké to je vyžít s minimem jídla a spát na tvrdé, prochladlé podlaze. Během soutěže neměli účastníci tušení o okolním světě. Se svou přítelkyní měl rituály, které mu pomáhaly přetrvat.

Na závěr videa Daniel odhaluje jednu bolestivou zkušenost, která mu způsobila jizvy na dlaních. V 11 měsících se na dovolené v Rakousku opřel o pec a značně si popálil ruce. Museli mu dokonce transplantovat kůži. 

Celé díly drsné reality show Survivor si můžete připomenout na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady