Po Survivor je ticho! Vladimír Čapek čeká na svou roli v Ulici

Od finále Survivor uběhlo už několik měsíců a jednotliví účastníci toho stihli opravdu hodně! Někoho čekala operace, někoho nový vztah a někdo řešil nevěru a nové výzvy ve sportovní kariéře. Ale jak je na tom vítěz Vladimír Čapek? A co udělal s výhrou 2,5 milionu korun?

Vladimír není žádný slavoman. I když si mediální kolotoč kolem svého vítězství v květnu pořádně užil, teď už se drží spíše v ústraní a opět se věnuje své práci IT konzultanta. Přiznává, že výhrou v Survivor si splnil velký sen.

FOTO:  TV Nova

​Vladimír má s rodinou nabité léto. Chystá se na dovolenou do Legolandu a také vyrazí na závod Formule 1 do Maďarska s přítelkyní Veronikou. Nostalgické pocity má při sledování australské verze Survivor na VoyoKoukat na australský Survivor mě baví. Při sledování prožívám nostalgii, ale porovnávat to s naší verzí nechci. Je to nemožné, popsal Vladimír v rozhovoru pro TV Nova. Napínavé souboje a duely si připomíná v odlehčené verzi s rodinou na chatě, kdy se ho všichni snaží porazit.

FOTO:  Vladimír Čapek

​A jak Vladimír naložil s výhrou? Vypadá to, že se neodklonil od původního plánu. Peníze si stále schovává na svůj vysněný baráček v Praze, kde je Vladimír doma. Mám tu přátele, vyrůstal jsem tu. Neumím si představit žít někde jinde, ale bydlení v Praze je drahé, takže výhra v Survivor je spíše přilepšení,“ dodal Vladimír v rozhovoru pro TV Nova.

My věříme, že si i tento cíl časem splní. Když ne, tak to třeba zachrání hraním v seriálu Ulice. Roli učitele IT by se prý nebránil.

Všechny díly drsné reality show sledujte na Voyo. Bonusy najdete na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady