Braňa ze Survivor drsně vydírají! O co ho chtějí připravit?

Branislav Martanovič, známý jako Braňo ze Survivor, prožívá nelehké chvíle. Turecký hacker mu odcizil Instagram a vydírá ho. Peníze ale nechce jen po něm a jeho jméno využívá k oklamání ostatních. Za vším stojí Braňův nerozvážný krok. K čemu se ve stories přiznal?

Sociální sítě vládnou světu. Toho si je vědom i Braňo ze Survivor, který o svůj instagramový účet přišel. Začalo to nevinně. Žádal o ověření a na Whatsapp mu přišla zpráva. „Kliknul jsem na nějaký link, na který jsem samozřejmě klikat neměl, ale to mě nenapadlo,“ popsal Braňo na svém novém prozatímním profilu.

Od té chvíle šlo všechno z kopce. „Měli moje heslo, měli všechno. Nevím odkud, nevím jak,“ pokračoval známý fitness trenér s tím, že mu hned poté někdo napsal, aby mu poslal 1000 eur. Ve zprávách, které Braňo zveřejnil, stojí také: „Uklidni se. Neublížíme ti.“ Proto není jasné, kdo za tím vším stojí.

Prostřednictvím odcizeného účtu ovšem nabádá neznámý hacker také Braňovi sledující, aby mu poslali peníze. Účastník nejdrsnější reality show proto všechny své fanoušky varuje: „Prosím, neposílejte mu nějaké penízky a vykašlete se na něj.“ Zároveň také prosí, aby všichni jeho původní profil nahlásili.

Nyní si Braňo sype popel na hlavu. „Je to moje chyba, neměl jsem na to klikat a ani mě nenapadlo, že je něco takového možné.“ Není divu, že je z toho špatný, jak sám říká, dal si s tím celé roky práce a teď je všechno pryč. Nebyl by to ale on, kdyby vše nezakončil pozitivním posláním: „Život nekončí. Instagram není celý život.“

Podívejte se na rozhovor s Braněm o jeho merchi s nezapomenutelnými hláškami:

Všechny díly drsné reality show sledujte na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady