Exkluzivní vyjádření Moniky Jákliové k nevěře. Co vzkázala údajné milence?

Poslední týden se svět slovenského showbyznysu točí jen kolem zápasníka Gábora Borárose a jeho exsnoubenky Moniky Jákliové. Ta mu údajně odpustila nevěru, která otřásla Českem a Slovenskem. Jenže pár dní nato se na veřejnost dostaly fotky Gábora s jinou ženou, ze kterých to na pouhé přátelství nevypadá. Je to pouhá provokace, nebo Gábor neodolal další krásce?

Nejen diváci Survivor, kde Gábor působil, byli šokováni údajným rozpadem vztahu Moniky Jákliové a známého MMA zápasníka. Právě Monika se na svých sociálních sítích vyjádřila o rozpadu vtahu a nevěře svého partnera. Gábor se exkluzivně pro TV Nova vyjádřil k jejich vztahu také jasně.

​Uplynul nějaký čas, rány se zahojily a Monika ho údajně vzala na milost. „Každý si zaslúži druhú šancu, hlavne, keď sme už aj rodina. Priznal si chybu. Priznal si chybný krok a vie, že urobil obrovskú chybu a poprosil o odpustenie,“ vyjádřila se Monika pro slovenský web topky.sk.

FOTO:  Instagram M.J.

​Slovenští fanoušci na sociálních mají jasno, jak by se měla Monika zachovat a jak to celé dopadne. „Podvedl ji jednou, udělá to zase. Monika by se měla vzpamatovat, kopnout ho do zadku a zavřít za ním dveře,“ doporučuje jeden z diskutujících.

S Gáborem se měla potkávat černovláska Réka, která sdílela na svých sítích provokativní fotky. Celé to mělo působit, že spolu aktuálně tráví čas. Všechny spekulace ale rozmetala svým vyjádřením Monika Jákliová, která exkluzivně TV Nova sdělila: Náš život/práca sa odohráva na internete. Ukazujem však asi 20% svojho života a vždy to tak aj bolo. Podľa nás sa veľa ľudí chcelo vyšplhať po našich chrbtoch, aby sa stali „známejšími.“ Monika se zdá být nad věcí. Po porodu vypadá fantasticky a společně s Gáborem si užívají dceru Zoru. 

FOTO:  Instagram M.J.

Monika popsala pokusy o zviditelnění. „Je smiešne vôbec opisovať, ako si niektorí ľudia myslia, že môžu byť niekým len tak, pričom každý vie, že s*ačky sa hore na poličku do výkladu len tak nedostanú,dodala ke svému vyjádření pro TV Nova

Fotografie, které vyvolávají zvědavost

FOTO:  Instagram Réky M.

​Není jasné, zda jsou fotografie černovlásky Réky jen provokace a zda jsou aktuální. Sdílet může kdokoliv cokoliv a mnoho žen bude jistě toužit po přítomnosti atraktivního zápasníka a fotce s ním. 

Celé díly reality show Survivor najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady