Veronika ze Survivor odhalila šokující příběh: Proč má tetování na intimních místech?

Veronika ze Survivor byla silnou hráčkou nejen v drsné soutěži, ale je jí i v osobním životě. Jen málokdo z diváků si nevšiml jejího tetování, které jí na tříslech a podbřišku vykukovalo ze sporých bikin a člověk si mohl jen domyslet, kde všude končí. Na svém Tik Toku se nyní o symbolice odvážného inkoustového počinu svěřila fanouškům. Po intimní zpovědi všem buď došla slova, nebo pro ni neměli nic než slova chvály. O co vlastně šlo?

Veronika se umí poprat s protivníky v karate, spoluhráči v Survivoru i osudem, který někdy dokáže rozdávat opravdu tvrdé rány. Ty Veroniku zasáhly v pouhých devatenácti letech, kdy otěhotněla a ve čtvrtém měsíci samovolně potratila. Po čase se jí vytvořila masivní cysta, která jí praskla. „Možná to bylo i z toho stresu, nevím. Po příchodu do nemocnice mě ihned vzali na sál. V břiše mi našli tekutinu,“ přiznává Veronika. Hrálo se tehdy o čas. Kdyby podle lékařů přišla o hodinu později, mohly by jí začít selhávat orgány. „Tehdy mi zachránili život!“

Drama však po čase pokračovalo. Veronice se objevila další cysta. Po laparoskopickém vyšetření ošetřující zjistili, že je problém o dost vážnější. „Zjistili, že mám vaječníky srostlé se střevy.“ Musela proto podstoupit další velmi náročnou operaci, během které dokonce lékaři po obrovské ztrátě krve bojovali o její život.

FOTO:  TV Nova

Veronika se naštěstí po operaci probrala, ovšem s deseticentimetrovou jizvou a informací, že nemá část vaječníku. Za sdílení si svých fanoušků získala slova podpory i obdivu za to, že si dokázala projít tak náročnou zkouškou a vše sdílet. Bojovnice se ve Veronice zkrátka nezapře!

@veronika_havlik Tak tu je odpoveď na to prečo mam tetovanie tam dole a prečo je pod tetovaním jazva ?❤️?? #jazva #life #survivor #truestory #lifestory ♬ Photograph - Ed Sheeran

Jaká byla první aktivita, kterou chtěla provokatérka Veronika po vyřazení ze Survivor podniknout s přítelem? Video zde:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady