Představuje si sám sebe v roli otce: Jak vidí Tomáš Zástěra svou budoucnost?

Po Survivor byl moderátor Tomáš Zástěra na roztrhání! V show, kterou téměř ovládl, prý udělal jedinou chybu: vypadl moc brzy!

Po návratu se ale díky svému brzkému odchodu ze soutěže mohl věnovat desítkám tisíc nových sledujících na Instagramu a také samotnému influencingu, který dříve spíše odmítal. Pravděpodobně podlehl nátlaku kamarádky a kolegyně Zorky Hejdové, která jeho účet tzv. nakopla během působení v show. Čekal jej také nespočet pozvání na kafe a rande. Lichotky od divaček si prý Tomáš užívá, ale žádnou pozvánku neproměnil v reálnou schůzku. Po mediálním kolotoči si totiž chtěl nadělit čas pro sebe. To ale neznamená, že by nehledal lásku...

Tomáš Zástěra mluví o svých vztazích otevřeně. Měl dlouhodobé i krátkodobé vztahy, randil s celebritami i s neznámými ženami. V rozhovoru pro Nova Plus prozradil, že jeden z jeho dlouholetých vztahů zanikl po osmi letech kvůli tomu, že partnerku nepožádal o ruku. Se závazky přitom Tomáš problém nemá, dokonce už si sám sebe představuje v roli otce. Má na to dokonalou průpravu – pořádá dětské tábory a má pedagogické vzdělání. Matku svých dětí zatím nehledá: cestu za vysněnou partnerkou popsal jako hledání správného zámku pro jeho klíč.  

FOTO:  TV Nova

Jak je tedy možné, že je pohledný, muž s vytříbeným humorem a mnoha přednostmi stále single? Jsou za tím Tomášovy vysoké nároky? Co dalšího u žen vyhledává a jaké jsou tajné zbraně Tomáše Zástěry, prozradil reportérce Karolíně Hejdové. Všechny díly Survivor s Tomášem Zástěrou najdete na Voyo, kde také můžete sledovat Survivor Austrálie! A pokud chcete vidět další rozhovory s Tomášem Zástěrou i ostatními účastníky Survivor, podívejte se na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady