Tento zvrat nikdo nečekal! Diváci již znají poslední dva finalisty Survivor

Tohle nikdo nečekal. Nemocí oslabená Veve překvapivě vyhrála duel nad favorizovanou Chili a opět dokázala, jak moc je soutěž Survivor nevyzpytatelná. Nikdo si nemůže být jistý, na koho se štěstěna usměje tentokrát. Ovšem i o její přízeň se naši poslední tři soutěžící musí poprat. Vladimír, Veve a Johy se dostanou do vysněného finále až tehdy, kdy vyhrají potřebné body v chystaných soutěžích. A to s ubývajícím zbytkem sil nebude nic snadného.

Souboj o postup i místo na kmenovce

Tvůrci Survivor si ani tentokrát pro soutěžící nepřipravili nic jednoduchého. S vypětím posledních sil musí dokázat svou vytrvalost ve vodě, sílu v otáčecím kole i přesnost při hodu na pružnou desku. A jejich utrpení uvidíme na každém kroku. Při hře dominuje Vláďa a Johy, zatímco Veve nezíská v závodě ani jeden bod. Ve finálním hodu je Johy nakonec přece jen o něco lepší než IT terminátor. Nad Vladimírem vítězí s náskokem 4:2. 

FOTO:  TV Nova

​O místo na kmenové radě se nyní popere Veve a Vladimír. A to ve výzvě, která otestuje jejich výdrž i vůli. V pozici Ježíše na kříži musí oba dva ustát bolest ramen a špičkami prstů udržet dřevěné disky. Jak už jsme mnohokrát viděli, zdánlivě jednoduchá výzva se může podobat menšímu mučení. A skutečná muka v tomto případě prožívá hlavně Vladimír. Zatímco Veve stojí jako socha se zavřenýma očima, Vladimír se kroutí bolestí jako ryba na suchu a s každým posunutím disku je jasné, že proti Veve nemá šanci vybojovat své vítězství. Veve opět překvapivě vítězí. Neporazitelný Vladimír má naopak jisté místo na kmenové radě.

FOTO:  TV Nova

Zpátky v táboře

Ani vyčerpání ze soutěží neodradí naše ostrovany od rekapitulací a zhodnocení celé reality show. Nejlépe se vzpomíná hlavně na Chili, která se nikdy neváhala podělit o jídlo i o svůj neopakovatelný humor. Nejméně kontaktů však s našimi finalisty navázala Dominika, u které nebude zcela jisté, komu ze soutěžících dá svůj hlas. Velká slova chvály sklidí Veronika, která má kromě mnoha předností také obrovské a láskyplné srdce. Inspirativní je ale také Niki, která i přes malý vzrůst patřila k nejsilnějším hráčkám, a Braňo, který se nebál uznat chybu a ustoupil z pozice kapitána.

FOTO:  TV Nova

Dívčí válka o místo ve finále

Zatímco má Vladimír místo na kmenovce jisté, o to druhé se nyní poperou Veve a Johy. Ve vodním parkuru se namočí nejen do další náročné výzvy, ale tentokrát potrápí i svou paměť. Na konci opičí dráhy musí sestavit barevné kostky podle předlohy na nedaleké síti a neudělat jedinou chybu. Zatímco v prvním kole vítězí Johy, v tom druhém už ji dohání Veve, která je na konci Survivor samé překvapení. A překvapujícího výsledku dosahuje i nyní. S jasným předstihem v posledním kole předstihne Johy a bez nutnosti obhajoby putuje do absolutního finále. Vladimíra a Johy nyní zachrání jen hlasy bývalých soutěžících.

FOTO:  TV Nova

Pojďme prát špinavé prádlo

I když spolu poslední dny naši ostrované cukrují, na kmenové radě bude vše jinak. Johy a Vladimír musí porotu přesvědčit, proč by měli jít do finále právě oni. Své polínko do ohně navíc přihodí i Veve. Vladimírovi obě děvčata vytknou jeho tvrdohlavost a aroganci, která vycházela z mnoha vyhraných soubojů. Na adresu Johy putuje hlavně narážka na její nevyrovnanost i snahu být vždy první u misky rýže. Že bychom měli kmenové déjà vu s rýžovým dramatem?

Tři potenciální finalisté si mohou říkat, co chtějí. O jejich osudu nakonec přece jen rozhodnou bývalí soukmenovci, z nichž mnoho poslal na toto místo právě Vladimír. Tento fakt v nich ale hořkost nezanechal. Právě naopak. Většina hlasů pro toho, kdo by měl soutěž opustit, putují na adresu Johy. Do finále proto jde Vladimír.

Ve finálním souboji se tak nakonec sejdou Vladimír a Veve. Udrží IT specialista své schopnosti, které doposud předváděl v duelech a hrách o individuální imunity? Nebo bude Veve dál překvapovat svými výkony tak, jak to dělala poslední dny? A kdo bude oním prvním českým a slovenským Survivorem?

Velkolepé finále sledujte už v pátek 6. 5. na Nově a o den dříve na Voyo! Na Nova Plus pak najdete ukázky a bonusy. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady