Finále Survivor, Miss i dlouho očekávaná Iveta: Na co se tento týden můžete těšit?

Květen je nejen lásky, ale také novinek čas! A na Voyo jich bude opravdu mnoho! Na co se naši diváci mohou těšit už tento týden? Připravte se na premiéru dlouho očekávané minisérie Iveta z produkce Voyo Originál, návrat oblíbeného pořadu Utajený šéf a také na grandiózní finále drsné reality show Survivor!

3. května: Premiérový díl Utajeného šéfa CrossCafé

TV Nova přinese premiérovou řadu dokumentární reality show Utajený šéf. V prvním díle se diváci setkají s Petrem Tichavským, provozním ředitelem sítě kaváren CrossCafé, který zabrousí do tajů kavárenského povolání. V roli stážisty a brigádníka si vyzkouší, jak se musí ohánět zaměstnanci za barovým pultem i v kuchyni, nebo co všechno obnáší zavážení poboček zbožím. A během toho si pořádně ušpiní ruce. Zvládne úspěšný ředitel každodenní práci baristů? A co milého i nemilého zjistí o provozu svých podniků? Vše se dozvíme už v úterý 3. května na Voyo!

Míša Tomešová ve Výměně manželek FOTO:  TV Nova

4. května: VIP Výměna manželek

V novém díle uvidíme mladou herečku Míšu Tomešovou, která na týden opustí milovaného manžela a dvě děti, aby si vyzkoušela, jaké je to být samoživitelkou se čtyřmi malými dětmi. Zatímco manželé s uměleckými kořeny a eko zásadami si chtějí ověřit, jak pevný je jejich vztah, samoživitelka Míša by náhradní manželce ráda ukázala, jak náročné je starat se sama o tolik dětí. V tomto díle diváci uvidí, jestli zvládne mladá herečka Míša Tomešová starost o čtyři holčičky sama, bez pomoci partnera i to, zda se samoživitelka Míša přizpůsobí životu po boku volnomyšlenkářského muže. VIP Výměnu manželek můžete sledovat ve středu 4. května na Nově nebo již nyní na Voyo.

 

Míša Tomešová ve Výměně manželek FOTO:  TV Nova

6. května: Grandiózní finále Survivor

Naši sluncem, hladem i oceánem ošlehaní ostrované míří do nervy drásajícího finále. Kdo z Trojice Veve, Vladimír a Johy překoná všechny překážky parkuru i hlavolamů a utká se o titul prvního českého a slovenského Survivor mistra? Vše se dozvíme už v pátek 6. května na Nově a o den dříve na Voyo. Ve finále se utkají dva hráči, kteří absolvují celkem pět soubojů. Za každý vyhraný souboj získají jeden bod. Zároveň ale budou získávat i hlasy od poroty, kterých bude dohromady osm. Před svými bývalými soupeři si ostrované budou muset obhájit celkovou taktiku i to, proč by měli vyhrát právě oni.

6. května: Očekávaná minisérie Iveta

Jedinečná atmosféra osmdesátých let, hudební legendy i příběh Ivety Bartošové, jak jej neznáme. To a mnohem víc přinese minisérie Iveta, kterou od 6. května můžete vidět exkluzivně pouze na Voyo. Cestu Ivety Bartošové, jejíž zpracování vzniklo za souhlasu celé rodiny, mapuje její dětství na malém městě, první pěvecké úspěchy na krajských soutěžích, vztah s dvojčetem Ivanou i první lásku s hudebním kolegou Petrem Sepéšim. Zapněte knoflíky lásky a užijte si retro podívanou, která vás chytne za srdce!

Anna Fialová a Vojtěch Vodochodský FOTO:  TV Nova

7. května: Finále MISS CZECH REPUBLIC 2022

Miss nasadí krásnému měsíci korunku! Po roční přípravě na nesčetných soustředěních zaměřených na etiketu, catwalk, seberozvoj nebo veřejné vystupování mohou diváci sledovat deset nejkrásnějších dívek České republiky při souboji o korunku krásy. Večerem diváky provedou moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Inna Puhajková. Celou show si můžete užít na Nova Fun 7. května ve 20:20 hodin!

FOTO:  TV Nova

7. května: VIP Na lovu s Václavem Koptou

To, že Václav Kopta vyhraje novou řadu Tvoje tvář má známý hlas, by se zřejmě nenadál ani sám Václav Kopta. Svým převtělením do Eltona Johna či Tiny Turner však porotu i diváky ohromil natolik, že o jeho zaslouženém prvenství snad nikdo nepochybuje. Nyní nám talentovaný zpěvák a herec kromě síly hlasivek ukáže i své znalosti. Spolu s Tomášem Matonohou, Berenikou Kohoutovou a Tomášem Vernerem se objeví ve Hvězdném speciálu Na lovu, kde se pokusí vybojovat tučnou výhru pro vybranou charitu. Celý díl můžete sledovat již v sobotu 7. května nebo o den dříve na Voyo.

​Do naší květnové nabídky se zkrátka zamilujete! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady