Z ostrova lásky do víru showbusinessu: Kde se uchytila srdíčka z Love Island?

Love Islandem život rozhodně neskončil! Naše srdíčka se zvesela vrhla do kola showbusinessu a jejich přítomnost si můžete užít hned v několika pořadech a reality shows. Ba co víc, Tvoje tvář má známý hlas a Survivor se nyní blíží do grandiózního finále!

Vilda a Aicha v Let's Dance

Vilda bral ve vile své partnerky do kola, kdykoliv měl příležitost. Nikoho proto nepřekvapí, že se náš zapálený zrzavý divočák uchytil také v show Let's Dance televize Markíza!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Let's Dance (@letsdance.markiza)

Jeho taneční partnerkou je slovenská herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, se kterou u poroty sbírá jeden úspěch za druhým. A aby Vildovi náhodou nebylo smutno po slunném ostrově lásky, účast v soutěži si přišla vyzkoušet také krásná Aicha!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Aicha ?? (@viktorianiang)

Pítr a Tvoje tvář má známý hlas

Kam nemůže ďábel, tam nastrčí Pítra. Show Tvoje tvář má známý hlas dosáhla velkolepého finále a nebyl by to Pítr, aby se se svou kamerou nedostal do maskérny, převlékárny i nejedné vtipné situace.

​Pítr si svou roli místního baviče zkrátka umí obhájit ve vile i v zákulisí úspěšné show! Finále plné úžasných masek i hereckých výkonů si můžeme užít už nyní na Voyo. Na Nova Plus sledujte ukázky a bonusy. 

Nathan a Survivor

Nathana bohužel provázela smůla. Hned ze startu jej spolu s dalšími soutěžícími skolil covid. Jakmile se dostal zpátky do formy, předváděl nám jeden skvělý výkon za druhým. Jenže pak utrpěl v jednom ze soubojů otřes mozku a Survivor musel na doporučení doktora opustit. Survivor ale pokračuje dál. A již brzy dojde i na finále! Sledujte jej už ve čtvrtek 5. května na Voyo!

​Kdo další v nové řadě Love Island divákům zamotá hlavu? Kdo najde lásku a získá tučnou výhru? Možná to budete právě vy! Do castingu na druhou sérii oblíbené reality show se můžete přihlásit právě teď a tady!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady