Gábor ze Survivoru se těší na miminko. Ukázal, co dělají s těhotnou partnerkou

Slovenský zápasník Gábor Boráros většinou rozdává rány v ringu, srdce fanoušků napříč Českem a Slovenskem si ale získal svou účastí v reality show Survivor. Momentálně se v rodné Dunajské Stredě připravuje na zcela novou životní roli. S partnerkou Monikou totiž každým dnem očekávají příchod prvního potomka.

Ať ho vidíte v ringu, nebo na pláži, vždy z něj jde strach. Jeden z nejpopulárnějších zápasníků MMA pozval štáb Života ve hvězdách domů ke své partnerce Monice, kam se on sám přestěhoval teprve před měsícem, i přestože pár tvoří dohromady už devět let. 

Vypadá to, že na příchod malé princezny už mají vše připraveno. Tedy až na to nejdůležitější. Pár se totiž nemůže shodnout na jméně. "Já chci Lauru, ale ona to nechce," říká Gábor. Jeho partnerka Monika dodává, že už padla jména jako Zoe nebo Sofia. 

​Podle Gábora to vypadá každý den na jiné jméno. "Dnes je zatím No name nebo Gucci," vtipkuje MMA zápasník. Každopádně o tom, jaký bude tatínek, už má tenhle fighter dávno jasno. "Bude dobrý otec a slíbil, že až budu chodit do fitka, tak on bude s malou sledovat televizi. Tak jednoduše si to představuje," směje se Monika.

Protože se Gábor k Monice nastěhoval teprve po návratu z Dominikánské republiky, nejsou ještě tak úplně zvyklí na společné soužití... Především tedy bývalý účastník Survivora se musí přizpůsobit Moničiným pravidlům. Uklízet se oblíbený bojovník naučil, postýlku taky zvládl složit, tak to vypadá, že na příchod potomka už oba jsou připravení.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady