Hladové krky v Survivor lámou vazy: Koho znevýhodní krádež jídla?

Adam je z kola ven! Ostrovanů začíná být jako šafránu a všichni se pomalu, ale jistě připravují na slučování, které se už rýsuje na obzoru. Sázet zřejmě budou na stávající aliance i stará přátelství. Jenže i ta mohou postupem času vyblednout jako vlasy na ostrém slunci. Jak bude vypadat nové uskupení bez výrazných hráčů? Koho menší počet posílí a kdo se naopak stane čerstvým outsiderem?

V Azua chybí Adam, v Mao zase porce rýže

Adam se dá popsat mnoha slovy. Mlčenlivost a nevýraznost k nim ale rozhodně nepatří. Když obyvatelé Azua ráno u snídaně probírají jeho klady i zápory, kromě entuziasmu a sebestřednosti zmiňují hlavně jeho nevypočitatelnost, která ho nakonec stála život v Survivor. S jeho odchodem se bude muset srovnat hlavně Vladimír, pro něhož byl Adam největším spojencem. Osamocený Vláďa si navíc nezapomene rýpnout do Johy, které už několikrát naznačil její zrádcovské chování. A není to jen Azua, kde se situace ne a ne uklidnit. Vyhladovělá Aylin z Mao totiž v nestřeženém okamžiku neváhá využít situace a ostatním ujídá z už tak tenkých zásob! 

Souboj o odměnu i smutné rozloučení

Jako by nad původním kmenem Mao vládla kletba, která jejich muže nenechá na pokoji. Před soubojem se s ostrovany musí rozloučit Tomáš, kterému stav jeho kolene nedovolí dál pokračovat. Sbohem dávají nejen věrnému společníkovi, ale i skvělému sportovci a opěrnému bodu, jímž Tomáš pro mnoho spoluhráčů byl. Slzy ale soutěžící nemohou prolévat příliš dlouho. V oceánu a mokrém slalomu je slané vody čeká více než dost. Rozhodovat bude nejen rychlý kraul, ale také přesná muška. Ve hře se tentokrát daří hlavně Johy, Dominice a Aylin, které očividně prospívá porce rýže navíc. Bod opět přináší i podceňovaný Braňo. Hořkou prohru naopak musí skousnout favorit Tomáš, který prohrává jak v single souboji, tak v závěrečném smíšeném utkání. Zásluhou Johy Azua vítězí 7:6 a tučná výhra v podobě ryby mahi-mahi pluje do modrého tábora. 

Záhada ztraceného hrníčku rýže

Na pořádný příval mahi-mahi energie má chuť každý. Zvlášť, když se o její přípravu postará takový kuchtík, jakým je Chili. V Mao si však o hodech mohou nechat zdát. Situace kradeného jídla se vyostřuje a soukmenovci už Aylin neváhají prohledávat batoh. I přes její vynikající výkon v posledním souboji to naše mladá basketbalistka nebude mít lehké. Hladový krk zkrátka dokáže zlomit vaz nejednomu bojovníkovi. 

​​Nastává noc, přichází souboj

Temný soumrak snad nad pochybením některých ostrovanů dokáže přimhouřit oči. Zvlášť, když v první večerní výzvě přinesou cenné body. Ty vítězům tentokrát dopřejí setkání, které tolik potřebují – video pozdravy svých nejbližších. V souboji na rovnováhu a rychlost jsou však oba kmeny stejně silné a neustále na sebe dotahují. Finální skóre nakonec musí rozhodnout ženy – Chili poráží Xénii, Aylin vyřazuje Chili i Veroniku. I když Johy zvítězí nad Aylin, v závěrečném střetnutí nakonec podlehne Dominice a video vzkazy i s popcornem a limonádou putují za kmenem Mao. 

Slzy, které znamenají lásku

Limonády, popcorn i posezení jako z 21. století. Ale především vzkazy plné povzbuzení, lásky a bezpodmínečné podpory. To je vzpruha, která vydá za všechny laskominky i ryby světa. Snad kmeni Mao dodá sílu na přicházející souboje, které rozhodnou o dalším vyřazování z ostrova. Ať se štěstí nakloní na červenou či modrou stranu, máme se na co těšit! 

Jak dopadne krizová situace v kmeni Mao? Kdo vyhraje následující výzvy? A dočkáme se uklidnění vztahů i v nesvářeném Azua? Show plnou adrenalinu a napětí sledujte v úterý a v pátek večer na Nově. Na Nova Plus najdete ukázky a bonusy. Celé díly si nenechte ujít na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady