Do duelu a ještě dál! Co rozhodlo o vyřazení dalšího člena?

Odměny z předchozích her možná pohladily na srdci i na jazyku. Jediný souboj však vládne všem. A tím je utkání o imunitu. Vysílení ostrované musí napnout všechny síly a bojovat o místo na výsluní, které je nenamočí do nepříjemné kmenové rady. Připravit na značky, další boj začíná!

Rovnováha sil i nevyvážené chyby

Další battle bude na hraně a body přinese ten, kdo ustojí dobře mířené rány i nepříjemné fauly. Ostrované musí na kladině shodit svého protivníka, aniž by jej udeřili do hlavy nebo přešlápli vytyčenou zónu. Kmenu Mao přinášejí body hlavně Niki, Tom, Dominika a Xénia. Azua nedokáže na excelující Mao dotáhnout ani přes vynikající výkon Adama, jež opět poráží Toma, a chybující Aylin, které soutěž připomene vážné zranění hlavy. Po napínavém souboji Xénie proti Veve nakonec Azua prohrává 10:8. Déjà vu se opakuje – modří míří na kmenovou radu.

Individuální imunita i kolektivní rozepře

Vztahy jsou komplikovaná věc a v kmeni Azua připomínají pěkně zamotaný hlavolam. Jedinou cestu z něj může poskytnout individuální imunita, o kterou se všichni hodlají poprat zuby nehty. Přestože v posledních soubojích vítězil Vladimír a Adam, svou silnou stránku tentokrát ukazuje také Johy. Její výdrž a rovnováha pomalu zviklá všechny soupeře a s velkým vypětím poráží i nepřekonatelného Vladimíra. Osud celého kmene tentokrát leží v něžných ženských rukou. To, jak drsně naloží se svými rivaly, ale teprve uvidíme!

Vaše pravidelná dávka aliancí a taktizování

Kolečko plážových schůzí a pralesních rozhovorů se opět roztáčí a zdá se, že se do něj zamotává hlavně Adam a Vladimír. Těm jen pramálo pomáhá to, že v soubojích přinášejí cenné body. Právě naopak, pro ostatní hráče jsou velkou konkurencí. Nastalou situaci chce kmen využít k tomu, aby se šikovných mužů rychle a zavčas zbavili. Nepříjemné okolnosti se samozřejmě nelíbí jak Vladimírovi, který nový postoj Johy chápe jako zradu, tak Adamovi. Ten se dokonce uchyluje k výhružkám, že po nominaci do duelu nepřinese kmeni ani jeden bod. Adamovy reakce jsou stejně nestálé jako monzunové dominikánské počasí. Otázkou je, zda právě tato vlastnost nesmete jeho budoucnost jako tropický uragán.

Komu není kmenové rady, tomu není pomoci

Azua už je na kmenové radě jako doma a zdá se, že je vyhlídka na vyřazení dalšího člena příliš nerozhází. Napětí je oproti jiným kmenovkám znatelně uvolněnější a můžeme se jen dohadovat, zda je to otupělost, nebo fakt, že se na nominaci do duelu všichni perfektně shodnou. Klid před bouří neovlivní pozitivní proslov Adama ani Vláďa, který si neodpustí rýpnutí do “zrádkyně” Johy. Po hlasování a následném přečtení hlasů se ukáže to, o čem jsme se mohli jen dohadovat. Kmen do duelu nominuje Adama. Johy proti němu posílá věrného kamaráda Vláďu. Souboj dvou táborových bratrů může začít.

Matadoři duelu a nový směr pro Azua

Je to štěstí? Dokonalá znalost každého dílu Survivora? Nebo je Vladimír rozený duelový šampion, kterému není rovno? Ať tak či onak, své kvality nám IT specialista předvádí i v souboji proti svému spojenci. Jeho rovnováha i síla nohou mu umožní zvítězit a zůstat dál na ostrově, zatímco jej Adam musí nadobro opustit. Kdo doufá, že se situace v Azua alespoň na chvíli uklidní, čeká marně. Náš kmen modrých zřejmě bude na ostří nože až do sloučení.

Jak bude vypadat nová dynamika kmene Azua? Najde Vláďa konečně spojence, nebo si úžasnými výsledky vykope hrob? A jaké problémy tentokrát zasáhnou kmen Mao?

Show plnou adrenalinu a napětí sledujte v úterý a v pátek večer na Nově. Na Nova Plus najdete ukázky a bonusy. Celé díly si nenechte ujít na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady